mizsofia

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Med Tusfürdő Gyógyvízzel Irritált Bőrre

Alverde Med Tusfürdő Gyógyvízzel Irritált Bőrre
2017. november 9.

A Bioderma illatmentes tusfürdője helyett kerestem picit pénztárcabaràtabb megoldàst, szóval körbenézt a drogèriák kínálatàban, és azt kell mondjam nagyon kevés lehetőség közül lehet vàlogatni. Ez a tusfürdő volt az egyik opció, el is hoztam a testápolójával együtt.
Maga a tusfürdő egyébkénr szép összetevőjű, ami az irritált bőrt sem bàntja, nem csípi. Én csak testre hasznàlom, funkciójàt jól ellàtja. Picit talàn szàrít, de legalább is nem hidratàl az biztos. Amíg ilyen problémás a bőröm, újra fogom venni.

Alverde Med Testápoló Gyógyvízzel, Irritált Bőrre

Alverde Med Testápoló Gyógyvízzel, Irritált Bőrre
2017. november 8.

Illat és alkoholmentes, nagyon szép összetevőjű kis testàpoló. Viszont a hatàsa eléggé àtlagos, és nem túl kiadós mennyiség. Jó-jó, de lehetne jobb is :)

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2017. november 7.

Augusztus óta szemeztem màr ezzel a termékkel, de sosem volt raktàron a sminsmarton, vègül meguntam a várakozást és megrendeltem külföldről. Meglepetésemre 10 napon belül megérkezett.
Szeretem a The Ordinary letisztult design-jàt és a szérum pipettás kiszerelését. A termék maga illatmentes, àttetsző, kissé ragacsos. Felvitel utàn kicsit habosodik, de utána gyorsan felszívódik, és egy nem zavaró, kissé ragacsos érzetet hagy maga utàn. Utána a hidratàló és fényvédő jól rétegezhető rá.
Az első pàr hasznàlat után az orrom mellett megszaporodtak a pattanások, de most, pàr héttel később ez a probléma megszűnni làtszik. A miteszereim, pórusaim állapotàn pedig màr làtom a javulást.
Egyelőre megelőlegezek 4*-ot, aztàn meglàtjuk hogyan teljesít az üveg végénél jàrva.