mk17

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Fa Mystic Moments Dezodor Sheavajjal

Fa Mystic Moments Dezodor Sheavajjal
2018. július 26.

Pár napja vettem, leginkább azért, mert alumíniummentes (csak ilyet használok). Nekem nagyon tetszik, erős, és finom az illata. Izzadás ellen nyilván nem véd, de az alumíniummentes dezodorok nem is arra valók. Szerintem ki fogom próbálni a többi illatot is, bár nekem ez is nagyon bejön. Eddig a Balea alumíniummentes deo-kat használtam, de ennek szerintem sokkal tartósabb az illata. Frissnek érzem magam egész nap. Egyenlőre 4*, de lehet, hogy visszatérek felülvizsgálni.

Balea Duschöl Tusolóolaj

Balea Duschöl Tusolóolaj
2018. május 22.

Hmm, a véleményeket olvasva elgondolkodtam, hogy velem van-e a baj, de nekem kifejezetten tetszik az illata, mondhatni imádom! Amikor a boltban megszagoltam, a flakonban semmit sem éreztem rajta, viszont a bőrömre kerülve valami szuper diszkrét púderes krémes illata lett. Többen írták, hogy szörnyű az illata, hát nekem pont ez tetszik benne a leginkább. Nem vagyunk egyformák ;) Ami a hidratálást illeti, hát, valamit ér, de azért egy kicsit többet vártam. Nem mondom, hogy rossz, a sima tusfürdőknél azért jobb, de valahogy mégsem az igazi. Az alkaromon szoktam "tesztelni" mindent: ha megvakarom, és "porzik", akkor nagyon szárít az a valami. Ilyet ennél az olajnál nem tapasztaltam, tehát valamennyire biztos, hogy hidratál, de azért nincs az a "babapopsi" puhaságú bőr sem. Biztos fogok még venni a jövőben, de remélem az árán még faragnak, jó, ne legyek telhetetlen, de azért 700 Ft egy kicsit sok. 500-ért tökéletes lenne, és járna az 5* Így 4.

Yves Rocher Plaisirs Nature Energia Szappan Málna-Borsmenta

Yves Rocher Plaisirs Nature Energia Szappan Málna-Borsmenta
2017. június 28.

Szuper az illata, amikor megvettem, aznap folyamatosan szagolgattam :D. Szépen habzik. Az illata nem olyan tartós, mint szeretném, de azért nagyon kellemes bőrön is. Viszont iszonyú gyorsan fogy. Ez nem biztos, hogy hátrány, mert szappanmániásként mindig abba a hibába esek, hogy bevásárolok 3-4 szappant, aztán hónapokig "alig győzöm" elhasználni őket, és már venném az újakat, szóval nem baj, csak nem tudom miért van. Mérete jó, kézreáll.

1 MÁRKA