mkdorina

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrtípus: Normál

L'Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss Kiöblítendő Fényesítő Hajápoló
2024. május 31.
(!)

Update:
Jövök vissza folytatni a dicséretet. Elfogyott az első flakon, és komolyan nélkülözhetetlen a hajápolásomban. Gyönyörű ragyogást ad, és kezelhetővé teszi a vékonyszálú hajamat. Már veszem is a következőt. 🥹 Sógornőmnek is vettem egyet ajándékba! Azt mondta, pont szüksége volt valamire, mert kezelhetetlen vékonyszálú a haja.
Annyira vártam a visszajelzését(számítottam rá hogy hasonló véleményen lesz). És igen, eszméletlen puha és fényes lett neki is!! Az biztos, hogy mindenkinek szívből ajánlom, tegyen egy próbát vele. 😁 Érdemes kivárni azt az 5 perc hatóidőt!

Tesztelésre kaptam a terméket.
Bár még csak néhány alkalommal használtam(balzsam lemosása után alkalmazom), az már most szembetűnő, hogy megszelidítette az oroszlánsörényemet. Hát középig érő vékonyszálú, dús, ebből kifolyólag nehezen kezelhető hajam van, tele babahajakkal. Hajszárítás után mindig szenvedek azzal, hogy levegyek a volumenből. Hála ennek a hajápolónak végre egészséges kinézetű az összhatás, puha tapintású, nem kócolódik. Tényleg ragyogóvá teszi a hajat, bár én nem teljes hajhosszon látom a ragyogàst, leginkább hajtőtől a hajhossz közepéig. Már többen meg is dicsérték milyen fényes :)
Kíváncsi leszek a továbbiakban mit nyújt, hosszabb távú használat mellett. Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele.

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2024. február 22.

Katasztrófa. Összetapasztja a pillákat, felkenődik, ráadásul 1-2 órát se bír, mert lepereg. És még a végeredmény is pocsék.

Catrice Melt & Shine Ajakbalzsam

Catrice Melt & Shine Ajakbalzsam
2024. február 19.

Pénzkidobás. Rengetegszer kell a végét nyomogatni mire előbújik egy kevés termék. Az íze teszi számomra elviselhetetlenné, olyan mintha műanyagot nyalogatnék.
Semmiben sem nyújt többet mint egy olcsóbb kategóriájú színezett ajakápoló.