mkdorina

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Lush Happy Happy Joy Joy Hajkondicionáló

Lush Happy Happy Joy Joy Hajkondicionáló
2019. november 28.

Úristen! Mintát kaptam a rendelésem mellé, most jutott eszembe, hogy ki kéne próbálni. Annyi volt csak a bibi, hogy arclemosónak hittem...:DD
Csodálkoztam is, hogy miért ilyen nehéz lemosni, és miért ilyen erős az illata. Na jó, legközelebb utána olvasok mielőtt kipróbálok valamit. Ami a legröhejesebb az egészben, hogy puha selymes lett az arcom. Tud valamit ez a Lush! :D

Natura Siberica Tápláló Regeneráló Homoktövis Sampon

Natura Siberica Tápláló Regeneráló Homoktövis Sampon
2019. november 25.

Nagyon szuper sampon! Sajnos érzékeny a fejbőröm, ezért SLS és kevésbé irritáló sampont kerestem, ezért esett rá a választás. Puha, fényes tőle a hajam, nem is kócolódik annyira, és ami a legfontosabb, hogy nem viszket tőle a fejbőröm. A pakolásával, balzsamjával és hajolajával együtt használom, és nagyon szép is a végeredmény.
Kettő dolog van, ami számomra negatívum benne. A mellékszaga, nem tudom mire hasonlít, de próbálok nem levegőt venni hajmosás közben 😅( Ettől próbálok eltekinteni, mert nagyon meg vagyok vele elégedve. ) A másik pedig, hogy bár normál hajam van, nagyon gyorsan zsírosodik tőle.
Ennek ellenére még próbálkozok vele nem adom fel ilyen könnyen. 🙂

Bourjois Rouge Velvet Lipstick

Bourjois Rouge Velvet Lipstick
2019. október 14.

Legjobb rúzs! Közelébe nem ér egyik márka sem. A színek fantasztikusak, nem győztem választani, mindegyiket hazavittem volna a polcról. :D
AZ állaga selymes, szinte siklik a számon. Először féltem is, hogy ilyen csúszkálós marad e az állaga. Aztán pillanatok alatt megszilárdul, és gyönyörű intenzív matt színe lesz. Iszonyatosan jól bírja a strapát, evést, ivást. Nekem csak egy picit szárít, de nem zavaróan, mint az eddigi rúzsaim.
Levett a lábamról!