mkdorina

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Guerlain Meteorites Light Revealing Powder Compact

Guerlain Meteorites Light Revealing Powder Compact
2020. október 13.

Nagyon finom lágy selyemfényt ad az arcnak, nem lehet vele túlzásba esni. Természetes, számomra szebb összhatást lehet vele elérni, mint a Hourglass Ambient palettával. Gyönyörű, minőségi darab, jól tükrözi a külseje. A gyöngyöket még nem próbáltam, de szerintem nem is fogom, mert nekem tökéletesen hozza azt a végeredményt, amit szerettem volna elérni. Praktikusabb is, mivel hordozható, mágnessel záródó és még tükör is van benne. A bársonytokról nem is beszélve! 5*

Bioderma Cicabio Krém

Bioderma Cicabio Krém
2020. szeptember 26.

Már hónapok óta használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Kezdetben sokat javított a piros acnés területeken, a hegeket is gyógyította, de már kevés. Most már jobban figyelek inkább a hámlasztásra és a több lépéses arcápolásra, és a lépések befejezésekor használom. Keverni szoktam a TO Natural krémjével, kicsit felturbózom a hatást. Szeretik egymást, gyorsan beszívja a bőröm, és sokkal szebb a végeredmény.

Tényleg csodakrém! Bárcsak hamarabb rátaláltam volna. Még csak 1 hónapja használom, de hihetetlen sokat javított a bőrproblémáimon. Az arcom bal oldalán lévő acne utáni piros foltokat szinte teljesen eltüntette. A jobb oldalon mélyebbek a hegek, de szorgalmasan kenegetem napi 2x. Bízom benne, hogy szépen lassan helyreállítja az arcomat. Látványos a változás. Ennek nem szabad kifogynia, állandó darab lesz a polcomon. Jövök még vissza véleményezni!

Bioderma Hydrabio Mask

Bioderma Hydrabio Mask
2020. szeptember 26.

Néha használom, amikor eszembe jut és mindig rájövök, hogy nagyon jót tesz a bőrömmel. Reggelre pihepuha arcbőrt eredményez. Egyetlen negatívum, hogy illatosított. Ennek ellenére nem irritál. Télen biztos sűrűbben fogom használni, nyári időszakba tömény, nem kifejezetten szereti a bőröm.