mkdorina

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Yves Saint Laurent Libre Intense EDP

Yves Saint Laurent Libre Intense EDP
2021. október 6.

Az anyaillatot nem ismerem, csak kíváncsiságból a reklám hatására próbáltam egy fújást a csuklómra az Intense-ből. Első benyomás: Huhh…ez nem hétköznapi. Édes, fűszeres, de mégis annyira összetett, hogy nem tudom semmihez sem hasonlítani.
Eltelt jónéhány hónap és nem tudtam kiverni a fejemből. Nagyon ritkán áldozok drágább parfümre, ha veszek akkor olyan legyen, amit kincsként őrzök és valóban én vagyok. Na ez pont ilyen. Annyira sokszínű, van hogy fásabbnak, fűszeresebbnek érzem, később pedig gyümölcsösnek, frissnek. Nem vagyok parfümszakértő, de ez egy igazi “kaméleon” illat persze jó értelemben véve, sokszor még én is meglepődök rajta, mi ez a finomság. :D
Remélem nem fogják kivonni a forgalomból, mint a Givenchy ange ou demon 2009-es változatát, mert ennek is legalább akkora rajongója lettem!

Natasha Denona Bronze Palette

Natasha Denona Bronze Palette
2021. szeptember 20.

Kiváló minőségű paletta. Gyönyörű intenzívek a színek, könnyen összedolgozhatóak, satírozhatóak. Felkenve sokkal erőteljesebb, iszonyatosan pigmentált, picit porol, de nem vészes. Egyetértek az előttem szólóval, hogy vannak benne hasonló árnyalatok, kicsit egysíkúnak érzem, nekem nem kifejezetten mozgatta meg a fantáziámat. Sok képen barnás árnyalatúnak láttam, de inkább téglás, vöröses, bronzosak a színek, kivéve a jobb felső kettőt, azok inkább hűvösebb lilába hajlanak. Vannak benne szépséges vakítóan csillogós panek, gyönyörű a fényük. Akik szeretik a melegebb mély tónusú színösszeállítású palettákat, azoknak ez egy jó választás lehet hétköznapra, de akár alkalmi füstös sminket is lehet vele készíteni, vagy feldobni egy kis csillogással.
Szerethető főleg így ősszel :) 🍂

Avon True 7 az 1-ben Alapozólakk

Avon True 7 az 1-ben Alapozólakk
2021. szeptember 20.

Mindig lennie kell belőle itthon, egyik kedvenc darabom. Gyönyörű természetes nude hatást kölcsönöz, tartós és ápol. Önmagában használom 1-2 rétegben, nagyon szeretem.