mlexa

Regisztráció dátuma: 2018. december 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. december 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Sally Hansen Color Therapy Körömlakk

Sally Hansen Color Therapy Körömlakk
2020. augusztus 8.

170-es árnyalatot vettem meg, ami egy pasztell rózsaszín. Gyönyörű! De nekem csíkoz az ecset, és két nap után már kopott is le. Ennyi pénzt egyáltalán nem ért meg... Biztos, hogy más színeket nem szerzek be, mert ilyen áron már ezerszer jobbak is vannak, sőt, jóval olcsóbban is. Jah és elég lassan is szárad!

BioTech USA Multivitamin For Women

BioTech USA Multivitamin For Women
2020. július 30.

Tökéletesen elégedett vagyok ezzel a vitaminnal, mert minden benne van, amire nekem Nőként szükségem van. Utáltam, hogy 3-4 fajta vitamint kell szedegetni, így egyben megkapok mindent, és ráadásul anyagilag is jobban jövök ki!

Hatásai nálam ősz óta:

- egy évben 3-4* szokott begyulladni a mandulám, amire csak antibiotikum jó. Ősz óta nem gyulladt be egyszer sem, ami tényleg csoda!
- ősztől tavaszig náthás szoktam lenni, minden évben. Most ez teljesen kimaradt, egy napot nem voltam beteg!!! Pedig ugye koronavírus is, meg minden...
- a hajam alig nőtt valamit, egy évben kb 2 cm-t. Ősz óta annyit nőtt, mint az elmúlt 3 évben összesen! Mindenki megjegyzi, hogy te jó ég, hogy megnőtt a hajad. Én meg vidáman meglóbálom nekik :D :D
- gél lakk teljesen tönkretette a saját körmöm. Ez a vitamin 3 hét alatt tökéletesen helyrehozta, pedig tényleg ramaty állapotban volt! Azóta is erős, egészséges a körmöm!

Szóval ennyi mindenben segített nekem! Bioboltban szoktam venni, ott a legbarátibb az ára. Egy nap egy kapszulát szedek, mert olvastam, hogy kettőnél már megnőhet az étvágy, amit nem szeretnék. Így egy kapszulával étvágy-növekedést nem tapasztaltam. Mindig reggel szoktam bevenni, utána jön a kávé. Olvastam máshol, hogy éhgyomorra rosszul lettek tőle. Én ezt sem tapasztaltam soha. A vizeletet neonsárgára színezi, amitől nem kell megijedni, ez a B12 vitamin miatt van, és pár óra után elmúlik. Mindig újraveszem, és nagyon nagyon jó szívvel ajánlom minden Hölgynek! :)

L’Oreal Paris Color Riche Shine Magas Fényű Rúzs

L’Oreal Paris Color Riche Shine Magas Fényű Rúzs
2020. július 30.

Kellemes az illata és az íze :D Topless árnyalatban vettem meg, ami egy barnás szín. Sajnos nem igazán lett a kedvencem. Egyáltalán nem mutat rajtam szépen, nem az én világom. Kicsit sem tartós, folyton újra kell kencselni. Állagából kifolyólag legalább nem szárít. Nagyon hétköznapi "rúzsnak" mondanám. A teljes árát nem éri meg, nekem még akciósan sem volt egy túl jó vétel. :/ Szerintem maradok a mattabb rúzsoknál, amiket nem kell egész nap javítgatni.