mlnda

2085 pont

Regisztráció dátuma: 2020. március 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2085 pont

Regisztráció dátuma: 2020. március 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Gymbeam Colla Pink - Beastpink

Gymbeam Colla Pink - Beastpink
2022. július 18.

Epp most kortyolgatom az utolso adagbol keszult italt, mango-narancs izu, enyhen keseru, tulontul edes (pedig a kupica tartalmat altalaban 0.5L vizben oldom fel, es meg igy is nagyon edesnek erzem). Van, hogy egyenesen a bananshake-be teszem az 1 kanal kollagent, ilyenkor joval tompabb az edesseg, gondolom a tej miatt van. Igy sokkal fogyaszthatobbnak erzem. Az allagat tekintve nincs bajom vele, shakerben eleg jol fel lehet oldani.
Na de a gasztrnomiai elmenyek utan jojjon a hatas es a tobbi. :)
Elsosorban az izuleteim miatt iszom, sokat mozgok es a terdeim kezdik megerezni ezt. Ha ezen kivul a hatas meglatszik a boromon, hajamon, kormeimen, az mar csak hab a tortan. De alapjaraton ez a resz engem hidegen hagy.
Tobb honapja hasznalom es meg kell, hogy mondjam, az egvilagon semmilyen valtozast nem tapasztalok semmilyen teren.
Az izuleteim ugyanolyan allapotban vannak, nem erzem, hogy barmi valtozott volna. A hajam, borom, kormeim szinten. Mondjuk ezeket annyira nem figyeltem, de valoszinu, hogy ha szamottevo valtozas tortent volna, azt eszreveszem.
A legnagyobb ertek ebben a termekben nekem a csomagolasa. Az tenyleg tetszik. Arra pont jo lesz, hogy a kiurult dobozban taroljam majd az utodot (RunCollg eper-kiwi).

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2022. június 30.

Igaz, mar nagyon-nagyon regen volt, amikor ezt a tust hasznaltam, de emlekszek, hogy nagyon szerettem. Viszonylag konnyu volt vele banni, kellokeppen folyekony (de nem tul hig), jo fedesu, a folyekony allag ellenere nem attetszo kicsit sem, szaradas utan pedig ugyanugy maradt egesz nap, mint ahogyan felvittem. Nagyon meg voltam vele elegedve. Irritaciot sem okozott.
Miutan kifogyott, egy masik termekkel potoltam, mert ezt mar nem tudtam beszerezni.

Catrice Clean ID Szemhéjpúder Paletta

Catrice Clean ID Szemhéjpúder Paletta
2022. június 15.

Ajandekba kaptam 19' karacsonyan.
A szinek nagyon tetszettek (a csomagolas nem). A Sensibility-t es a Serenity-t hasznaltam csak, a masik ketto fenyesebb es melegebb arnyalat, azokkal nem igazan tudtam mit kezdeni. A pigmentaltsag ennel a termeknel tenyleg nagyon-nagyon gyenge, ami engem akkor nem zavart kulonosebben, mert igy reggelente nem kellett nagyon ovatoskodjak vele. Pikk-pakk fixaltam vele a fenyvedot/szinezett fenyvedot/BB-t/mikor mit es vegeredmenyben a fixalas mellett kaptam egy nagyon minimalis szemsminket. A celnak megfelelt.
Az viszont biztos, hogy magamtol ilyen termeket nem vennek.

1 ÖSSZETEVŐ