mlnda

Regisztráció dátuma: 2020. március 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. március 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. május 13.

Maszkkent hasznalom a hosszu, hullamos, ombre hajamra. Az also fele teljesen ki van szokitve, szoval durvan szaraz es roncsolt.
Sampon (barmilyen, abban nem vagyok valogatos), utana ez, a hajamon hagyom 10-15 percre, aztan Tigi Re-Energize hajbalzsam. Az eredmeny puha es konnyen kifesulheto, gubancmentes haj. A roncsolt es toredezett hajvegeken is sokat segit (bar a toredezest igy sem tudja megallitani, de ezt nem is varom el tole).
Az illata ennek is tetszik, sokaig nem tudtam mire emlekeztet, de aztan beugrott. Olyan, mint a falusi, igazi eper illata. Nagyon edes, de van benne valami savanykas vadsag. :D
Miutan megtorlom a hajam, meg nedves allapotaban teszek a hajvegemre 3-4 pumpanyit a label.m Therapy Rejuvenating Radiance argan olajabol (ennek is nagyon finom illata van), es az egeszet megfejelem a Selective Protection Powerplex spray mask-javal. Ezek utan a legdurvabb haj is egy alomma valik. :)
A vegkovetkeztetesem az, hogy maga a maszk nem tesz csodat, puhabb es kezelhetobb lesz tole a hajam, de hidrataltabb vagy egeszsegesebb nem igazan. A makadam dios verzioja jobban bevalt, az talan meg hidratal is picit. Az biztos, hogy puhabba teszi a hajam, mint ez.
De ez is segit a hajam allapotan, mindenkepp elhszanalom.

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2020. május 13.

Evek ota hasznalom ezt a sampont, elegedett vagyok vele.
Eredetileg anyukam vette maganak az osz hajara, es annyira megtetszett az eredmeny, amit nala lattam, hogy azota en is ezt hasznalom.
A hajam barna, alapbol szaraz, es a nagy resze szokitve van, a vege teljesen szoke - ombre. Semlegesitesre szorul, hogy ne legyen sarga. A sampont kb. heti egyszer hasznalom, nem hagyom tul sokaig a hajamon, maximum 1-2 percig, ezutan maszkot es balzsamot is hasznalok. Igy a hamvasito szarito hatasa kompenzalva van. A szarito hatast elnezem, mert ez a hamvasito velejaroja.
A sargas szint valamelyest semlegesiti, de igazan a vilagosabb hajon latvanyos. En pl. meg sosem jartam ugy, hogy szo szerint lilas legyen a hajam tole (akkor sem, ha percekig hagytam fenn).
A vegkovetkeztetesem, hogy nem egy rossz termek. Szarit, de semlegesiti a sargas arnyalatokat. Tovabbra is hasznalni fogom.

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. május 10.

Sampon (barmilyen, abban nem vagyok valogatos), utana ez, a hajamon hagyom 10-15 percre, aztan Tigi Re-Energize hajbalzsam. Az eredmeny fantasztikus. Az amugy drotszeru, szaraz hajamat teljesen kezelhetove es puhava teszi. A roncsolt es toredezett hajvegeken is sokat segit (bar a toredezest igy sem tudja megallitani, de ezt nem is varom el tole).
A maszk es az arganolaj illata is nagyon eros, de en szeretem ezt, napokig erzodik. Sokszor hordom kontyban a hajam es este amikor leengedem, csak ugy arad belole a finom illat. :D
A vegkovetkeztetesem az, hogy maga a maszk nem tesz csodat, puhabb es kezelhetobb lesz tole a hajam, de hidrataltabb vagy egeszsegesebb nem igazan. De igy is segit a hajam allapotan, ugyhogy tovabbra is hasznalni fogom.