mlnda

Regisztráció dátuma: 2020. március 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. március 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2021. április 16.

Nehany honapja hasznalom, azelott az Avene Cleanance Gel Nettoyant arclemosojat hasznaltam sokaig.
A borom kombinalt, aknera hajlamos, telen elegge szaraz. Jol esett pont keso osszel/telen valtani erre a lemosora, mivel balzsamos az allaga es igy kevesbe ereztem szaritonak, mint egy habzo lemosot.
Nem sminkelek nagyon vadul, amennyi termek az arcomon van, azt ez a lemoso le is szedi. Bar azt meg kell jegyezzem, hogy allandoan ugy erzem, ujra meg ujra le kellene mosnom az arcom, sosem erzem tokeletesen tisztanak. De ez valoszinuleg azert lehet, mert nem erzem a klasszikus (habzos) tisztitas utani feszulo, csikorgo erzest.
A giga-mega legnagyobb kiszerelest vettem meg, igy nem olyan draga szerintem. Mindig kipumpalok belole ket db. 100 ml-es flakonba: egyik a mosdoban van, masik a zuhanyzoban, hogy mindenhol keznel legyen, ha arcot kell tisztitani. :)

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2021. április 15.

A borom kombinalt, aknera hajlamos, erzekeny.
Lassan egy eve hasznalom ezt a hidratalot, nem bantja a borom, de nem is tesz vele semmi kulonoset. Bizonyos szinten hidratal, de nalam valahogy elmarad a wow hatas. Csak a melegebb idoszakokban hasznalom, a hidegebb honapokon nagyon keves.
Igazabol egyetlen dolog van, ami zavar ebben a kremben: hagy egy vekony filmszeru reteget a boromon. Lemosaskor rendesen erzem, hogy minden ugy jon le, ahogy reggel felkentem.
Ujravenni biztos nem fogom. Sokkal jobb hidratalok vannak ennel joval olcsobban.

Cougar Beauty Hyaluron Savas Arcolaj

Cougar Beauty Hyaluron Savas Arcolaj
2021. április 8.

A borom kombinalt, nyaron zsirosabb a T-zonaban, telen eleg szaraz mindenhol. Ilyenkor kell valami plusz. Az elmult telen ez volt a plusz olaj, ket ilyen flakonnyit hasznaltam el belole. Van egy kis gyumolcsos illata (en kimondottan gyengenek ereztem), nem egy nehezkes allagu olaj, hamar beszivodik. A hialurontartalma szinte semmi, igy a hatasa sem igazan erezheto.
Ez a termek igazabol egy edes kis semmiseg. Talan egy picit hidratal.
Negativ hatasat nem tapasztaltam, de olyan fene nagy pozitivumot se tudok mellette felhozni.
Ujravenni biztosan nem fogom. Vannak ennel sokkal jobb arcolajok ugyanebben az arban (az akcios ararol beszelek).

1 ÖSSZETEVŐ