MLotti

Regisztráció dátuma: 2019. április 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. április 9.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Hugo Boss Alive For Women EDP

Hugo Boss Alive For Women EDP
2021. augusztus 29.

Egy Mülleres vásárlás után kapott minta köteg formájában ismertem meg őt először. Mivel legalább 6 db bontott parfüm figyel rendszeresen a sminkasztalkámon, így gondolkodás nélkül Anyukámnak adtam a mintákat, mondván, ő örömmel elfújkálja. A következő találkozásunk alkalmával megcsapott egy eszméletlen finom, puha, szantálfás illat. Kiderült, hogy anyukám kendője illatozik, amit azelőtt 3 nappal fújt be ezzel a csodás parfümmel. Megemlítendő, hogy nem kevés időbe került, mire sikerült megfejtenünk, hogy a sok mintha közül melyik is volt ez a jellegzetes illat. Minden időt megért! Notinon egy hatalmas akció keretein belül sikerült rendelnem, rögtön 80 ml-s kiszerelésben, és azóta ő a mindennapi "go-to" parfümöm. Imádom, tavasszal, nyáron, ősszel és télen, megunhatatlan és megismételhetetlen számomra! Amíg gyártják, újra fogom venni.

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2021. január 3.

A DM polcai közt sétálgatva akadt meg rajta a szemem, tulajdonképp a "zselé" szócska miatt. Iszonyú nehezen viselem a nehéz, ragacsos, zsíros krémeket, viszont száraz bőrűként kötelező egy minimális hidratálás.
Szóval engedtem a kíváncsiságnak, és haza jött velem. Eddigi tapasztalatom alapján a Geek&Gorgeous márka Hyaluron Rich szérumjával együtt hibátlanul működik, és számomra teljes mértékben elegendő a reggeli arcápoláshoz. Mindkét említett termék könnyű, vizes-géles állagú, így remekül képesek az egymás utáni applikálást követően villámgyorsan beszívódni. Én egyébként primerként is ezt használom, csodaszépen tart rajta a smink!
Megemlítendő, hogy számomra eddig egyik kipróbált Pompom termék (arcmaszk, ajakápoló, szemránckrém, arc szérum) sem volt túl nagy eresztés, ezért fel is tettem őket eladásra🤓.
Mindazonáltal szerintem szuper, hogy sikerült magyar termékeket összeválogatnom bőrápolásra!
Jajj, és szerintem zseniális a pumpás kiszerelés, hogy az utolsó csepp termék is könnyen kivarázsolható belőle!

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2021. január 2.

Update: A 3. üveggel fogyasztom 2020 tavasz óta.
Foglaltassék imába a neve annak, aki feltalálta és közkinccsé tette! ❤️

Az első használat után le voltam nyűgözve. Én a magam részéről nem szeretem azokat az arcápoló szérumokat, amik valójában olajok fancy névvel. Ez abszolút nem olajos, inkább egy hígabb gél jelleg, szuper gyorsan beszívódik, és a márka hámlasztója után kiváltképp jól esik használni. Az egyetlen bánatom, hogy ilyen ütemben hamar el fog fogyni, viszont ha ez bekövetkezik, 1000%, hogy újra veszem. 🙂