MLotti

Regisztráció dátuma: 2019. április 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. április 9.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Avon Far Away

Avon Far Away
2020. február 16.

Anyukám illata volt a 90-es években. Sok szép emléket hordoz. Ma, már felnőtt fejjel én is előszeretettel használom!

Pupa Glow Obsession Compact Highlighter

Pupa Glow Obsession Compact Highlighter
2020. február 2.

Update: Azóta sem csökkent a rajongásom iránta, mind nap használom, és egyszerűen tökéletes! Alig fogyott belőle valami, de ha látok valahol, tuti veszek belőle egyet backup jelleggel.

2019.10.29
Kedvenc kis termékem, gyönyörű metálos fényű highlighter. Könnyű felvinni, ezt követően pedig csodásan beolvad a bőrbe, nem kelt rendellenes diszkógömb hatást. Nap végéig fent marad, viszont sokkal diszkrétebben, mint felvitelkor.
Gyönyörű, középső árnyalat van meg belőle, mindennapi használatra számomra tökéletes.

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder
2020. február 2.

Talán az első highlighterem ez volt, akkor még nem tudtam, hogy mely színek állnak jól nekem. Drogériás viszonylatban a minősége, tartóssága kimagasló, nagyon könnyű vele dolgozni. Az egyetlen fájdalmam, mint már említettem, hogy ez egy hideg tónusú, ezüstös fényű termék. Én inkább a pezsgős, melegebb árnyalatokat preferálom. Szemhéjra egy kis vidámságért viszont alap nélkül is tökéletes!