MLotti

Regisztráció dátuma: 2019. április 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. április 9.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Tarte Tartelette Flirt Eyeshadow Palette

Tarte Tartelette Flirt Eyeshadow Palette
2020. július 12.

Ő az én jól bevált utazós palettám, aki bármilyen pici helyen elfér! Szóval tényleg kis kompakt, jól összeválogatott színekből áll. A mattok könnyen eldolgozhatóak, a 2 csillogós szín pedig már szinte krémes. Nagyon jól kihasználható, ha valaki szereti a meleg színeket, alkalmakra és hétköznapra egyaránt!

Ofra Rodeo Drive Highlighter

Ofra Rodeo Drive Highlighter
2020. július 6.

Egy angol beauty blogon olvastam egyszer, hogy "Ha nincs Ofra highlightered, ragyogsz te egyáltalán?" és nagyjából ezen a ponton dőlt el, hogy nekem szükségem van egyre. Blissful árnyalat lett egyébként, hatalmas szerelem, kicsit mélyebb, rosegold színpompa. Ahogy már írta valaki, elképesztően fényes, gyönyörűen finomra őrölt csillámokkal,amit az űrből is látni, de tényleg. Viszont számomra hétköznapra is viselhető megfelelő mennyiséget alkalmazva. Emellett én használom szemhéjra, illetve belső szemzugba is. Amióta megérkezett, nem is nyúltam máshoz, így én szeretettel ajánlom!

Pupa Beauty Touch Stick Foundation

Pupa Beauty Touch Stick Foundation
2020. június 30.

Az állagából kifolyólag egy töményebb, testesebb valamire számítottam, ehhez képest meglehetősen könnyű viselet. A 010-est alapszínnek, 060-ast pedig krémkontúrnak használom. Szuperül bevált erre a célra, gyönyörű napbarnított arc varázsolható vele. Az én száraz bőrömön fixáló púder nélkül is el van egy napot, de akinek kombinált vagy zsírosodásra hajlamos az arca, annak ajánlanám a fixálást.