mmaryann

Regisztráció dátuma: 2014. november 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

1 ELADÓ KRÉM

Eveline Skin Care Expert Snail Slime Regeneráló Arckrém

Eveline Skin Care Expert Snail Slime  Regeneráló Arckrém
2021. november 5.

Jelen pillanatban ő az én kedvenc krémem, pedig van itthon jóval drágább is. Könnyű, gyorsan felszívódó krém, vízhiányos bőrömet kellőképpen hidratálja, a sminkelésnél sem ragad. Reggelre puhává varázsolja a bőrömet és nekem jelenleg ez éppen elég. Nagy kiszerelésű, ezért sokáig elég, nem irritált, nem csípett sosem. Számomra az illata is nagyon kellemes, ezért biztosan újraveszem, ha elfogy!

Barnängen Oil Intense Shower Cream Krémtusfürdő

Barnängen Oil Intense Shower Cream Krémtusfürdő
2021. szeptember 17.

Száraz bőrömre jól hidratáló tusfürdőt kerestem és a szuper vélemények alapján őt választottam. Tényleg isteni az illata (szerintem Oriflame Mon parfümre hajaz), de sajnos a hozzá fűzött reményeket nekem nem váltotta be. Nem azt mondom, hogy nem jó, de sajnos fürdés után ugyanúgy húzódik tőle a bőröm, nem eléggé hidratál, pedig nagyon száraz bőrre ajánlják. A flakonból kicsit nehéz kinyomni, az ára pedig eléggé borsos.

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő
2021. szeptember 17.

Szuper kis tusfürdő, nagyon szeretem. Volt lehetőségem összehasonlítani a Barnangen Oil Instense shower gel-jével (isteni az illata), de számomra a Dove sokkal jobban teljesített hidratálásban. Nem húzódik a bőröm fürdés után, kellemes, puha tapintású.