mmaryann

Regisztráció dátuma: 2014. november 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

L'Oreal Recital Preference Hajfesték

L'Oreal Recital Preference Hajfesték
2020. február 12.

Nagy reményeket fűztem ehhez a hajfestékhez, szerettem volna megadni a hajamnak a jobb minőséget. Chocolate Rose-t választottam. Számomra eléggé meggyőző volt, hogy ellenálló hajfesték.
Előre leszegezem jócskán ősz vagyok. Viszonylag hosszú ideje a Gurnier Color Naturals Creme hajfestéket (Opál Mahagóni) használom. Elégedett vagyok vele, viszont elég gyorsan ledobja magát a töveknél. Gondoltam kipróbálom ezt a márkát. Felhasználáskor nagyon tetszett, hogy nem volt büdös, nem bántotta a fejbőrömet, az ápoló balzsam is nagyon jó minőségű. Alig vártam, hogy lássam az eredményt, és hihetetlen csalódott voltam, mivel a hajtövemet alig fogta be, a fehér lenövés halvány rózsaszín lett, bezzeg a hajvégeken nem láttam ezt a szép rózsás fényt. Úgy gondolom, hogy egy közel 3000 Ft-os hajfestéknek be kellene fognia az ősz hajat. Megérteném, ha valami vörös árnyalatot választottam volna, mert azoknál szokott ilyen előfordulni velem, hogy a töveknél nem annyira sötét, hanem inkább világosabb vörös. A hajfesték maga nagyon jó minőségű, de amiért vettem - hátha tartósabban megmarad a töveimnél - arra nekem nem vált be. Azoknak biztosan jó lesz, akik nem őszülnek...

Dontodent Fogkrém Narancskivonattal és Mentával

Dontodent Fogkrém Narancskivonattal és Mentával
2020. január 31.

Kellemes ízű, jól habzó fogkrém. Alaposan megtisztítja a fogakat, nem kell sok belőle, engem meggyőzött. Finom narancsos. Biztos újraveszem.

Montale Mukhallat

Montale Mukhallat
2019. december 28.

Osztom Anticinderella véleményét! Vegyifegyver, egy az egyben Flector gél. Hirtelen nem tudtam beazonosítani ezt az ismerős "szagot". Talán még egy picit Donald rágógumi illata is van a 80-as évekből. Jó indulattal 2* a rágógumi emléke miatt.