mmzpfk

Regisztráció dátuma: 2018. november 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2020. november 28.

Az egyik kedvenc szérumom! Szépen hidratál, a bőröm érzi a törődést. Az orrom körüli irritációra hajlamos részt is szépen karban tudja tartani. Napi használat mellett sem fogy őrületesen, pedig nem spórolok vele. Abszolút megéri az árát.

Avène Tolérance Extréme Emulsion

Avène Tolérance Extréme Emulsion
2020. november 28.

Lassan két hónapja használom, úgyhogy most már merek véleményt írni róla. A TO hidratálóját váltottam le erre, gombás akné gyanú miatt. Szeretem ezt a hidratálót is, habár érzésre a TO-nál talán kissé kevésbé hidratál, de ez nyilván a két krém állagkülönbségének is betudható. Ezen egyébként gyorsan segített a hialuron szérum.
Az adagolója eleinte praktikus, de minél kevesebb a krém a tubusban, annál több nyers erőt igényel a maradék kipréselése, ahogy az előttem szólók is jelezték. Mindent összevetve abszolút 5 csillag, hidratál és a gombás akné kedvét is letöri - legalábbis nem táplálja.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2020. november 28.

Abszolút hasraütés-szerűen vettem meg a nyáron, és milyen jól tettem. Nagyon megszerettem ezt a szérumot, bár eleinte nem hittem, hogy bármit is érne. Viszont mióta nem lustálkodom el a kenegetését és tényleg minden nap felkerül a szemkörnyékemre, azóta látom a változást. Sajnos olyan a szemem körüli bőr, hogy a szemhéjaim gyorsan ereszkedni kezdtek (és ezzel nyilván ez a szérum sem tud mit kezdeni, mert genetics), de ez a szérum sokat segített abban, hogy legalább puffadtak és fáradtak ne legyenek. Ez meglepően sokat javít egyébként az összképen, frissebbnek, üdébbnek tűnik a(z ereszkedő szemhéjaim alól kikandikáló) tekintetem.
5 csillag, szeretet, hálaének.