mmzpfk

Regisztráció dátuma: 2018. november 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rohto Skin Aqua UV Super Moisture Milk SPF50+ / PA++++

Rohto Skin Aqua UV Super Moisture Milk SPF50+ / PA++++
2021. június 4.

Nagyon szeretem ezt a fényvédőt! A kombinált bőröm a reggeli arctisztítás után rögtön száraz lesz, viszont a túl nehéz fényvédőktől azonnal felkenés után zsírossá válik. Ezt egyedül ezzel a fénykédővel tudtam kiküszöbölni, kellemesen hidratál de egyáltalán nem csillog tőle az arcom, úgyhogy tőlem egyértelműen öt csillagot kap.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2020. november 28.

Az egyik kedvenc szérumom! Szépen hidratál, a bőröm érzi a törődést. Az orrom körüli irritációra hajlamos részt is szépen karban tudja tartani. Napi használat mellett sem fogy őrületesen, pedig nem spórolok vele. Abszolút megéri az árát.

Avène Tolérance Extréme Emulsion

Avène Tolérance Extréme Emulsion
2020. november 28.

Lassan két hónapja használom, úgyhogy most már merek véleményt írni róla. A TO hidratálóját váltottam le erre, gombás akné gyanú miatt. Szeretem ezt a hidratálót is, habár érzésre a TO-nál talán kissé kevésbé hidratál, de ez nyilván a két krém állagkülönbségének is betudható. Ezen egyébként gyorsan segített a hialuron szérum.
Az adagolója eleinte praktikus, de minél kevesebb a krém a tubusban, annál több nyers erőt igényel a maradék kipréselése, ahogy az előttem szólók is jelezték. Mindent összevetve abszolút 5 csillag, hidratál és a gombás akné kedvét is letöri - legalábbis nem táplálja.