MNNiko

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2016. július 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2016. július 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Borotvahab

Balea Borotvahab
2020. május 13.

Teljesen jó, teszi a dolgát. Csodát nem kell tőle várni, hiszen ez egy borotvahab :D Utána kell a hidratálás, de a célnak megfelel árban pedig verhetetlen.
Viszonylag kemény a habja, így kevesebb is elég belőle, legalábbis én így tapasztaltam.

Alverde Mamaglück Testápoló Olaj Bio Mályvakivonattal

Alverde Mamaglück Testápoló Olaj Bio Mályvakivonattal
2020. május 13.

Nagyon szuper kis olaj kombó. Nagyon jól vannak benne összeválogatva a különféle természetesen olajok.
Nekem kicsit gyógynövényes illata van, de nem zavaró, és nem is marad meg tartósan.

Én csak napi 1szer használom esténként (comb, fenék, has, cici), de lehet hogy az utolsó hónapokban már reggel is érdemes lesz kenni.
Mindenképpen zuhanyzás után a vizes bőrbe kell bemasszírozni. Olaj ellenére viszonylag hamar beszívódik, még úgy is, hogy zsíros típusú bőröm van.

Nekem is nagyjából 2 hónapig elég egy flakon napi 1szeri használat mellett. Nagyon gazdaságos, mert a többi kismama olajjal, krémmel ellentétben sokáig elég, jó árban van és tényleg használ!
Biztosan újra veszem! :)

Farmasi Szempilla- és Szemöldöknövesztő Szérum

Farmasi Szempilla- és Szemöldöknövesztő Szérum
2020. május 13.

1 hónapja használom, de egyelőre nem látok változást. Egy kellemes kis ápolásnak megfelel, de nem lett tőle sűrűbb a szempillám és a szemöldököm.

UPDATE:
Sajnos teljesen megváltozott az állaga, pedig nem a párás, meleg fürdőszobában tartom. Plusz már nem átlátszó, hanem beopálosodott. Végül kidobtam, mert így már nem szívesen kentem magamra. Főleg a szememhez közel!