Moefoe

Regisztráció dátuma: 2017. március 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre
2019. október 7.

ha szembe megy, csíp rendesen, de pikk-pakk leszedi a sminket, nem hagy maga után semmit sem.

Etude House Lovely Cookie Pirosító

Etude House Lovely Cookie Pirosító
2019. július 20.

egy nagyon nude árnyalat után koslattam már egy ideje, és ezmelett a pirosító mellett tettem le a voksomat, a ginger honey árnyalatban. jóval rózsaszínesebb a színe élőben, mint a weboldalon, aminek egészen örülök. mikor először kipróbáltam, túlságosan is narancsosnak tartottam, de több alkalom után megkedveltem, sőt, mikor visszatértem egy próba erejéig a másik pirosítómhoz (TF love hangover), azt már túl pinknek és természetellenesnek éreztem.
az applikátor cuki, meglepően egyenletesen viszi fel a színt.

A'PIEU Moist Creamy Concealer

A'PIEU Moist Creamy Concealer
2019. július 20.

a legvilágosabb árnyalatban (frozen) szereztem be yesstyle-ról kb 3 hónapja. rettenetesen világos a bőröm és inkább rózsaszín/neutrális, mintsem sárgás, de ez a korrektorszín nagyon nagyon meleg tónusú; talán egy picit még sötét is, de azt nehéz megmondani, mert lehet, hogy csak a sárgasága végett látszik egészen sötétnek számomra. a fedésével sem vagyok túlságosan megelégedve, márpedig ez volt az, ami miatt első körben beszereztem, mert így-úgy dicsérték a fedését az oldalon, de az én karikáimat nem igazán fedte el. olcsónak olcsó, könnyű eldolgozni... ha talál az ember magának megfelelő árnyalatot és nincsenek hatalmas bőrhibái, akkor gondolom megéri megvenni. engem mondjuk nem nyűgözött le.

2 ÖSSZETEVŐ