mohano

Regisztráció dátuma: 2014. február 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 4.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Hugo Boss Boss Ma Vie L'Eau EDT

Hugo Boss Boss Ma Vie L'Eau EDT
2019. június 9.

Valahogy eddig elkerültek a Boss illatok, de ennek néhány napja boldog tulajdonosa lettem. Olyan virágillatot kerestem, ami idővel nem alakul át rajtam egy temetői sírcsokor fullasztó szagává, megtaláltam. Kellemes, valóban friss virágillat, fül mögé a hajtőre, ruhára fújva rajtam estig kitart, bár kétségtelen, hogy veszít az intenzitásából, de hát egy EDT-től nem is várok mást. Érdekes, hogy mikor a csuklóm belső oldalára fújtam még a próbálgatás időszakában, az órám fém szíján napokig érezhető volt, ez győzött meg arról, hogy elég tartós is, főleg a többihez képest, ahogy olvastam. Rengeteg illatot kipróbáltam, mielőtt ezt megvettem, a Gucci Floráira akartak rábeszélni, de az én bőrömön frissességben, üdeségben meg sem közelítik ezt. Szerintem az 50 ml el fog fogyni nyáron, hogy mennyire fogom megunni addigra, kiderül, egyelőre teljesen elégedett vagyok.

CD Vízililiom Pumpás Dezodor

CD Vízililiom Pumpás Dezodor
2018. június 9.

Ha valaki tud ilyesmi illatú parfümöt, azonnal szóljon! Friss, üde, mint egy szellő, és sajnos pontosan addig is tart, őszinte sajnálatomra. Tusfürdővel, dezodorral együtt egy fokkal jobb a helyzet, az illata pedig hibátlan!

Moschus Cool Love EDT by Nerval

Moschus Cool Love EDT by Nerval
2018. június 9.

20 éve ez volt az első igazi parfümöm. A Moschusok közül ez volt a legkevésbé édes, sokan dicsérték rajtam akkoriban.Ha tudnám, hogy most is annyira tetszik, mint akkoriban, újra próbálnám beszerezni, de mivel sok hosszú év telt el, nem merek szagolatlan beruházni. A szép emlékek miatt mindenképpen 5 csillag.