mokkalany

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 10 vétel
Megnézem

Bvlgari Omnia Golden Citrine EDT

Bvlgari Omnia Golden Citrine EDT
2020. június 5.

Hát... szomorú vagyok. Imádom a sorozatot, nekem az üvege is bejön, számomra az eredeti barna, a Crystalline és a Paraiba a legjobb illatok a világon, és minden tagnak adok egy esélyt, de ennek sikerült az összes eddigit alulmúlni. Szúrós, tolakodó. Persze ez nagyon szubjektív, a barack, jázmin és ylang-ylang alapján is tudhattam volna, hogy nem leszünk egy hullámhosszon, de nem bírtam ki. Másnak azért lehet ez az élete illata. Jó drága kaland volt... Szóval eddig az Indian Garnet kullogott a sor végén, most meg ez. Azért remélek egy feketét a sorozat zárásaként, de egyre kevésbé bízom benne, hogy tetszetős lenne.

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2020. június 5.

Pár hónapja mindig az egyliteres kiszerelést vesszük, nagy szerepe van abban, hogy rendbe jött a férjem és a kislányom bőrszárazsága, nekem nem kell utána testápoló, a színezett arckrémet és sminket (vízállót is) olyan szinten leszedi, hogy az olajos arclemosó és a micellás víz már nem hoz le semmit. Egyszóval: megéri.

Terra Naturi Rúzs

Terra Naturi Rúzs
2020. március 4.

Azért raktam fel az adatbázisba, mert fekete csomagolású, de nem matt rúzs, és így nem találtam. Számomra a 04-es "Tea Rose" árnyalat lett a legnagyobb szerelem, amióta natúr rúzsokra váltottam -- elsősorban a műanyagok miatt, amelyek minden más rúzsban ott vannak. Pont megfelelő benne a hideg-meleg árnyalatok aránya, pont megfelelően világos/sötét, nagyon kellemes viselet, nem túl tartós, de nem is ez a célom vele. Általában csak színezett ajakbalzsamot használok (Alverde), de hogyha kicsit fel akarom dobni a látványt, akkor gyorsan előveszem a táskámból és felkenem. Nem kell tükör, sem kontúrceruza, már mehetek is. A többi natúr rúzsomhoz képest sokkal de sokkal jobban szeretem, állag, illat, szín, egyszóval viselés szempontjából.