mokojka

Regisztráció dátuma: 2012. március 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 10.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

La Rive Sweet Woman

La Rive Sweet Woman
2018. június 10.

Nagyon kellemes meglepetés volt,amikor véletlenül rábukkantam! Isteni finom,lágyan körbeölelő barackos csoda,nem tolakodó,de viszonylag tartós. Tartósabb,mint az eredeti,de ugyanaz a mesés illat.Gratula La Rive! Remek utánzat!

Update: csótányszagú??
Tény, hogy én még nem szagoltam csótányt,de kétlem,hogy ilyen szaga lenne! Vagy,ha mégis, akkor nagyon szerencsés a lelkem!:) Egyáltalán nem reális az értékelés!!! Max azt tudom elképzelni,hogy romlott volt a teszter. Aki szereti a finom,krémes,barackos,nőies parfümöket,azoknak bátran ajánlom!

J. Fenzi Everyday EDP

J. Fenzi Everyday EDP
2018. május 10.

Az illatok királynője!:) Nagyon nőies. Egy csinos,tiszta,ápolt nő illata. A mostanában illatoltak közül az egyik kedvencem.Bármely évszakban megállja a helyét.
Nem tudom elképzelni,hogy ez az illat nem tetszik valakinek,annyira klassz!:) Érdemes kipróbálni!

Update: Tartós is! Reggel fújtam be magam és még mindig lehet érezni,17 órakor! Le a kalappal!

J.Fenzi Retruard My Life EDP

J.Fenzi Retruard My Life EDP
2018. május 8.

Hogy ez most nekem milyen szenzációs meglepetés volt,azt el sem tudom mondani!:) Brigitt-től kaptam 10 ml-t és máris szeretnék belőle többet! Ez egy nagyon különleges vaníliás alkotás az én orromnak.Olyan melegséges,megnyugtató illat. Nagyon kedves. Nem az az erőszakosan nyomuló édesség (igaz,odavagyok az olyanokért is) és nem is a már megszokott.
Inkább télre való talán,de azt hiszem azt nem fogja megvárni.:) Aki teheti próbálja ki!