Mokusasszony

Regisztráció dátuma: 2020. november 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. november 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Valentino Voce Viva EDP

Valentino Voce Viva EDP
2020. december 21.

Szeretem, illik hozzám. Sajnos magamon pár perc után alig érzem, azonban a barátnőm mindig megjegyzi, hogy de jó erős illata van, illetve a szennyesben lévő ruháimon is érezhető még a mosás előtt is.

Take Ten Kezelés

Take Ten Kezelés
2020. december 21.

Az árak azóta változtak, 5 000 - 9 000 Ft / alkalom, amiket én látok.
Arctornáztam is, de nem hasonlitható össze. Arctorna kell 20 alkalom, hogy 1 alkalom Take Ten kezelést kitegyen. A Take Ten sokkal hatékonyabb, gyorsabb, kényelmesebb, pikk-pakk nagyon látványos. A gép sokaknak sokkal hatásosabb, mint az arctorna, mert nagyon sokan vagyunk, akinek az arcidegei gyengébben funkcionálnak, nem is tudjuk elég intenzíven mozgatni mindenhol az arcizmokat, mert gyenge az ingerület átvitel. A gép ezt 10-30 kezelés alatt teljesen helyre hozza, ezért nagyon jó az arcidegbénulásban szenvedőknek is a szépségápolás mellett, orvosi színvonalú gép. Figyelni kell, hogy tényleg a finn gyártmányú gépet használják-e ott, ahova mentek, mert a mindenféle utánzatok nem tudják ezt, sőt árthatnak is - főleg ha nem is szakember dolgozik vele. Az is fontos, hogy kozmetikus szakember kezelje a gépet, mert az arc anatómiáját ismerni kell annak aki felhelyezi a tappancsokat. Többféle variációban fel lehet tenni őket, attól függ, hogy melyik területet akarjuk emeltetni, javítani.
Régebben voltam felszívódó szálbehúzáson, aminek szinte nem is láttam az eredményét már frissen sem, ezzel a géppel meg az első alkalom után szebb volt az arcom akkor még 4500 Ft-ért, mint korábban 200e Ft-ért a szállal, nem beszélve arról, hogy a szál fájt, a Take Ten kezelés meg kellemes és a végére majdnem el szoktam aludni. Munka után pihenésnek is nagyon jó, elmúlik tőle a fejfájás, a görcsösség is teljesen.