Mokusch

Regisztráció dátuma: 2019. február 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. február 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. május 13.

Mindenki áradozott róla és csábított a banános illat ezért megvettem. Az illata tényleg jó, de pár használat után nekem már fel sem tűnik igazából, ami viszont igen, hogy egy egész tenyérnyit a hajamra kell kennem, hogy valami selymességet el tudjak érni vele. Mielőtt ezt megvettem, a korábbi makadámdiós 3in1 változatot használtam, nem viccelek 1,5 évig kitartott rendszeres használattal, azt hittem sosem fog elfogyni, ez a banános 1,5 hónapja van meg és több mint a fele hiányzik...ráadásul ugye a hatása sem ér az előző közelébe, nagyon sajnálom, hogy lecserélték azt a termékcsaládot, nagyon sok termékkel előfordul, hogy mire elhasználom nem tudom újravenni mert már nincs, nem tudom mi értelme ennek..
Ezt biztos nem veszem újra.

Barnängen Berry Boost Tusfürdő és Habfürdő

Barnängen Berry Boost Tusfürdő és Habfürdő
2019. május 7.

Eddig ez a kedvenc Barnangen tusfürdőm, a glacier breezenek, a midsommar glownak és a sauna relaxnak is különleges illata van, de ez az ami igazán nőies és kellemes számomra. Valójában mindegyik túlárazott és semmi extrát nem kell várni tőle, de valahogy ez a könnyed géles állag függővé tett.

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2019. május 7.

Nagyon vártam ezt a termékcsaládot, de eddig csak ezt a lemosót vettem meg. Az állaga olyan mintha tiszta aloe gélt kennél az arcodra, nyálkás és kevésbé habzik, de a bio összetevőiből kiindulva nem is vártam mást. A pumpás adagoló nagyon jól ki van találva, csak egy icipici jön belőle egy nyomásra és az is bőven elég, ha tényleg elég lesz hosszabb ideig akkor az ára is okés. Nekem kombinált bőröm van és az az érzésem, hogy önmagában nem tisztít eléggé, micellás lemosás után már oké, ugyanakkor önmagában való használatnál egy picit szárít. Amit imádok benne az az illata, mint egy finom citromfüves tea.