moldvaieva

1935 pont

Regisztráció dátuma: 2013. június 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1935 pont

Regisztráció dátuma: 2013. június 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2021. március 13.

Szuper termék, eddig sokkal drágább hajvégápoló olajakat használtam, de ez szintén tud annyit és még sokkal olcsóbb is. Selymes,puha,fényes lett a hajam,viszont nem nehezíti el, ami nagyon ritka, az illata is nagyon tetszik.

Garnier Fructis Watermelon Hair Food Hajmaszk

Garnier Fructis Watermelon Hair Food Hajmaszk
2021. március 13.

Nagyon ínycsikladó az illata,imádom!De a hatása még jobb, fényes,egészséges külsejű,puha lesz a hajam tőle .. és a legnagyobb meglepetés,hogy tényleg tartást ad neki ! Sokkal könnyebb kifésűlni a hajam ha ezt a balzsamot használom. Nem nehezíti el és abszolút nem tolakodó a dinnye illat lemosás után. Eddig a banános verzióval is nagyon megvoltam elégedve, de azt kell mondjam,hogy ez megelőzi !Az eredeti ára 2000 ft.. kicsit sokallom ,de szerencsére kedvezményesen betudtam szerezni, mindenesetre az ára miatt egy pontot levonok

NYX Lip Lingerie Lipstick

NYX Lip Lingerie Lipstick
2020. július 6.

Sajnos egy pozitív dolgot tudok csak elmondani erről a folyékony rúzsról, az pedig a gyönyörű árnyalatok,amikben elérhető.
Örülök,hogy nem vettem egyből 5 árnyalattal, de akár mind a 12 megvettem volna,ha nem ilyen borzasztóan szárító.Próbáltam mindenféle elképzelhető módon feljavítani, ajakradírozást végeztem, előtte egy óráig viseltem ajakhidratálót és közvetlen a rúzs használata elött is , ajakceruzát is használtam alá, de sehogy sem akart jó lenni. Egyszerűen ez egy ilyen formula, nagy mellényúlás a nyx részéről.
Összességében ennél szárítóbb , kellemetlen,húzó érzésű, csúnyán kopó és több óra után "lemezekben" leváló folyékony rúzst még nem találtam, arról nem is beszélve minden kis apró ráncba beül,minden kis ajakhibát kiemel. Az applikátorával is nehéz eloszlatni a terméket, illetve van olyan árnyalat,ami egy rétegben nem is fed jól,így 2 réteg szükséges, de sajnos az állagán csak ront a 2.réteg és még ragad is leszáradást követően...

1 MÁRKA