moldvaieva

Regisztráció dátuma: 2013. június 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Stila Stay All Day Liquid Lipstick (régi)

Stila Stay All Day Liquid Lipstick (régi)
2017. december 10.

Először,annyira megörültem,mikor láttam tényleg olyan szép színe van , mint amilyen a képeken (sokszor jártam már úgy,hogy teljesen más színt kaptam )
de az örömöm hamar elillant, olvasva az előttem szólok véleményét eléggé meglepődtem,hogy ezekkel csak nekem volt gondom.Elénk, pigmentált a szín, olyan mint a képen, elég belőle egy réteg mert jól fed, viszont nekem mindig összetapasztja az ajkam, hiába viszem fel vékony rétegben, hiába radírozom le előtte az ajkam, és hiába várom meg ,hogy teljesen megszáradjon, semmi. Nagyon nagy csalódás mert színek tényleg gyönyörűek, de a minőség...

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával
2017. november 5.

Nagyon kiadós adag ! Heti egyszer használom, nem olyan kevés mennyiséget,de így is úgy látom,hogy majd egy évre elegendő lesz. Az illata igazán átütő, kellemes,nagyon naturális zöldtea illata van.A kék agyagos társát is kipróbáltam a kettőt összevetve ezt jobban szeretem hatásra, viszont nehezebb lemosni.
A pórusokat ugyan nem tisztítja ki, de a felesleges olajat,szennyeződést eltünteti, matt arcbőrt eredményez

PomPom Tavaszi Megújulás Tisztító Arcpakolás

PomPom Tavaszi Megújulás Tisztító Arcpakolás
2017. szeptember 11.

Első használat után nem vagyok tőleg hanyatt esve, egyébként nagyon szeretem a natúr kozmetikumokat és gondoltam kipróbálom. Iszonyatosan nehéz lemosni , nagyon olajos, de ha egyszer sikerül lemosni az arcról szép egészségrsen fénylő bőrt eredményez. Nem tisztította ki a próusaim, igazábók ,amit tett az az,hogy felesleges szennyeződést eltávolította, hidratálta a bőrökm, egészséges fényt adott neki. Szép a bőröm, de ennek a terméknek elvileg a pórusok tisztítása lenne a feladata

U.i : Mikor kinyitottam a csomagot és megláttam milyen apró is a termék (annak ellenére,hogy felvan tüntetve a súly stb , nekem akkor is sokkoló volt látna ) de ennek ellenére nagyon jól ellehet oszlatni az arcon

1 MÁRKA