molnaragnes1982

Regisztráció dátuma: 2012. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2018. december 3.

Az elso szarazsamponom volt a batiste, igy nincs osszehasonlitasi alapom. A cel az volt, hogy ket naprol haromra toljam ki a hajmosast, ez telen sapkaval kevesbe megy, de ez 1. ertheto, 2. nagyon kritikus vagyok a zsiros hajjal szemben, es bar sokak szerint a hajam a harmadik napon (szarazsamponnal) nem gaz, az esetek feleben ugyis megmosom 2 naponta. Az esetek masik feleben tenyleg eletmento a termek, szepen helyrehozza a hajat, meg talan tartast is ad neki. Sokan irjatok, hogy akar 2 nappal is kitolja a hajmosast, esetemben biztosan nem, engem ugy igazan fel-fel napokkal ment csak meg. Nem hagy foltot, jo illata van.

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2018. december 3.

Ahhoz kepest, hogy HYDRO, alaposan kiszaritja a bort, nekem rengeteg pattanast is okozott (nem azonnal, hanem kb 2 het utan). A hasznalata / lemosasa utan csuszos erzet marad vissza, amit sok mas tarsanal nem tapasztaltam, szamomra ez a csuszossag nem a tisztasagot erezteti... a sminket jol lehozza, az illata semmi kulonos, biztosan nem veszem ujra.

Yamuna Narancs Fahéj Szappan

Yamuna Narancs Fahéj Szappan
2017. április 23.

Szeretem a yamuna szappanokat, es ugyan nem mindegyuk szarit, de ez brutalisan. Furdeshez hasznalva napokon-heteken at nekem sajnos nem tett jot :(