molnardoraanna

Regisztráció dátuma: 2012. május 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. május 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Nature Éjszakai Krém

Balea Nature Éjszakai Krém
2013. június 4.

Update:
a tubus végefelé a bizalmamat nálam is (bocs a kényes gyomrúaktól) irdatlan méretű ocsmány gyulladt pattanásokkal hálálta meg. A ludas mindent kizárólag ő, többféle bizonyítási eljárást eszközöltem, annyira szerettem volna, hogy ne ő legyen (addigra meg úgy néztem ki, mint aki kamaszodik...)
Majd elkenem a nyakamra vagy a talpamra vagy ilyesmi (ott csak nem okoz semmi rosszat remélem).
Marhára haragszom rá, de kap kettőt, mert hátha valakinek működhet.

Kedvenc natúr arcápolóm árát fölemelték, így kerestem valami baráti árú kozmetikumot, ami nincs tele parabénekkel és szilikonnal, mert attól biz' nagyon csúf lett a bőröm.
Én nagyon elégedett vagyok vele, lassan elfogyasztom, de nem tűnt fel a pattanás vagy mitesszer képzés (bár eddig is volt belőle, kevesebb meg nem lett). Úgy vettem észre, hogy egységesebb a bőrképem, és nincsenek zsíros és száraz foltok, mint a "hagyományos" krémektől. Azért nem csodaszer...de nekem beválik, lehet, hogy újraveszem.

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs
2013. május 7.

Nude matt színű rúzst kerestem, ezt találtam (14-es szín) valami nevetséges kiárusításos összegért. Örülök,hogy megvettem, nagyon jó minőségű, krémes, engem nem szárít. Nem tudom mennyire kopik, mert annyira szájszínű, hogy észre se venném szerintem...:) azért nyilván utána kell igazítani.
Nagyon kellemes viselet, szinte nem is érzem.

Bomb Cosmetics Csoki-Narancs Intenzív Ajakápoló

Bomb Cosmetics Csoki-Narancs Intenzív Ajakápoló
2013. május 7.

Fincsi illat, fincsi állag, fincsi hidratálás, a tégely valóban nem praktikus, de rém cuki.