molnargnoemi

Regisztráció dátuma: 2014. július 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. július 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Ardell Brush-On Műszempilla Ragasztó

Ardell Brush-On Műszempilla Ragasztó
2018. január 2.

Amikor megvettem egyszerűen nem akart működni. Ahogy az előttem levő is írta, nem akart megszáradni. Aztán múlt héten úgy gondoltam semmit sem veszíthetek, kinyitottam a ragasztót és úgy hagytam kb 10 percre, hátha sűrűsödik kicsit. Láss csodát, azóta kitűnően működik. Nem kell nagyon vastagon kenni a pillára, kb 10 másodperc száradás elég neki és már ragacsos is lesz. Gyönyörűen helyén tartja a pillát, nem irritálja a szemem, az este végén könnyű volt leszedni, nem tépte a saját pilláimat. Megszerettem teljesen.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2017. október 13.

Nagyon vártam már, hogy megérkezzen Európába. Akciósan jutottam hozzá, ahogy megláttam már vettem is le a polcról. Tökéletes, imádom! Pár napja használom, de gyönyörű szempillákat tudok vele csinálni, tényleg hosszabbít és dúsít, nekem puhák maradnak a szempilláim 2 réteg festék után is. Tartós is, reggel 6.30-kor felteszem és estére sem pereg. Amiért adnék még plusz pontot ha lehetne: ő az első drogériás spirál, amit a kis dobozában pillantottam meg a polcon, így drasztikusan csökken az esélye, hogy az ember lánya félig beszáradt spirált vegyen..

NYX Micro Brow Pencil

NYX Micro Brow Pencil
2017. szeptember 14.

Sok jó véleményt olvastam róla ezért megrendeltem webshop-ból, a színt így csak tippelni tudtam. Tökéletes lett így is, Ash Brown-t vettem meg. Az első reakcióm az volt, hogy hű de pici. Aztán megláttam a 0.09 gramm feliratot... 0.09, nem 0.9! :D Imádtam használni (körülbelül 1 hónapig), amíg el nem fogyott. Pedig nem kell megrajzolnom az egész szemöldökömet, alapból ívelt és nem vékony, tehát csak csinosítgatni kell. Imádtam használni, ez volt a legjobb termék amit szemöldökre használtam de nagyon sokallom az árát, ezért nem is vettem újra. Azóta a Catrice ceruzáját használom, ha nem is ugyanolyan jó mint a NYX, de harmadába kerül és minimum 2 hónapig elvagyok egy ceruzával. A kiürült ceruzát megtartottam, imádom a kis spirált a végén, ezt használom a Catrice-hez és tökéletesek így együtt! Egyébként a minősége nagyon jó, nem kenődik, nem mászkál el mint egyes ceruzák, árnyalni és kis szőrszálakat rajzolni is lehet vele. Amikor használtam többen is megkérdezték, hogy hol csináltattam ilyen szép szálas technikás szemöldök tetoválást, mert milyen jól el van találva a forma, árnyalat, minden :D