momo

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Rimmel Volume Shake Szempillaspirál

Rimmel Volume Shake Szempillaspirál
2019. szeptember 12.

Iszonyúan gagyi: csomósodik, nem szárad, irritál, nem dúsít rendesen, potyog. Emellett RENGETEG van benne, így mire a végére érsz, begolyózol. Ebből a pénzből inkább menj el moziba vagy igyál a barátnőddel egy kávét valahol pucér pillákkal. Nehogy megvedd!

Bottega Veneta Illusione EDP

Bottega Veneta Illusione EDP
2019. augusztus 28.

Semmi újat nem tudok írni: csodás illat lenne, ha megmaradna. De nem marad. Az illat 5, a tartósság 1, az átlag 3. Sajnos.

Mancera So Blue EDP

Mancera So Blue EDP
2019. február 14.

Minőségi, csodás parfüm, csak nem rajtam. Ennyi pozitív értékelés után vettem belőle 10 ml-t és tettem egy próbát. Már az első szippantáskor azt gondoltam, hogy ez egy nagyon szexi férfi illat. Akárhányszor megszaglásztam a csuklómat, mindig arra jutottam, hogy egy baromi jól összerakott, nagyon izgalmas, kifejezetten - hogyan fogalmazzak - testi gondolatokat ébresztő parfümmel van dolgom. Férfi parfümmel. A férjem minden ellenkezése ellenére szépen rá is fújtam, majd büszkén konstatáltam, hogy nagyon igazam volt :) A végén van valamilyen finom mély, hűvös-fás dorombolás, az valami egészen fantasztikus.
Számomra ebben az illatban nincsen semmi unisex, rólam leugrott, diszkomfort érzést keltett. Férfi illatnak csillagos ötös.

9 ÖSSZETEVŐ

Hydroxyethyl Behenamidopropyl Dimonium Chloride EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen