momo

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Balea Beauty Effect 5-Fach Hyaluron Serum

Balea Beauty Effect 5-Fach Hyaluron Serum
2020. május 30.

Szintén viszonylag frissen használom. Nekem ugyan pattanásokat nem okozott, viszont nagyon kipirosodott tőle a bőröm. Nem tudok másra gondolni mint az illatanyagra, mivel már elég sok hialuronos termék van a hátam mögött (pl. Geek&G., Vichy), de ilyen furán égető érzést eddig nem tapasztaltam. Miért kell egy ennyire erősen illatosítani? Tudom, hogy az illatoknak nincs nemük, de nekem ez az 1 eurós boltban árult after shave-re hajaz. (Jobb ha nem tudjátok miért ismerem annak az illatát.) A hatása egyébként egész jó, puhít, feltölt. Az ára pedig igencsak baráti. Így ha valakinek nem ilyen érzékeny a bőre és nem zavarja ez a pasis illat, érdemes tenni vele egy próbát. Én most a kezemre kenegetem, a szétfertőtlenítőzött mancsaimnak igencsak jót tesz.

CV Cadea Vera Rosé Perfection C Vitamin Szérum

CV Cadea Vera Rosé Perfection C Vitamin Szérum
2020. május 12.

Szintén @csaktom elhullajtott morzsáit követve jutottam el ehhez a termékhez, magamtól soha nem léptem volna oda hozzá a Müllerben. Még csak pár napja használom, de most kb. olyan puha és komfortos érzetű a bőröm, mint kozmetikus után szokott lenni. Enyhe, bájos illata van, egyáltalán nem zavaró, pedig nagyon háklis vagyok az illatosított termékekre. Nem tudom mennyi C-vitamin van benne, a korábban használt C-vitaminos szérum csípett, de azzal nyugtattam magam, hogy ez még jó is, hiszen "biztos benne van a cucc". Ez nem csíp, így nincs meg ez az érzet (igen, vállonveregetés kémiatudásomért), viszont annyira hidratál, hogy én nem szérumnak használom, hanem a reggeli hidratáló helyett.

Rá fogok nézni a többi CV-termékre is, elég korrekt márkának tűnik.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2020. május 5.

update: Épp most tervezem újravenni, mert hiányzik a rutinomból. Most, hogy nem használom egy ideje, nagyon is látszik a hiánya. A szaga zavaró, viszont én is arra jutottam, hogy a meglévő mitesszereket színezheti el, így ha egyszer egy normális életben eljutok kozmetikushoz, ez a probléma mérséklődni fog. Úgyhogy én most szépen felpontozom :)

Nagyon szimpatikus a termék: az elgondolás és hogy magyar cég készíti. Viszont nekem úgy bebüdösödött tőle az arcom és a kezem, hogy még a férjem is jelezte, hogy valami nincs rendben. Ezzel még ki is tudtam volna békülni, mert van illatosabb krémem, az alatt annyira talán nem vészes, viszont nálam is megjelentek a mitesszerek, de brutálisan. Az orrom olyan, mintha tele lenne mákszemekkel, most meg kozmetikushoz sem tudok elmenni a karantén miatt. A ránctalanító-folthalványító hatást egyelőre nem tapasztalom, de csak egy üveggel használtam el. Biztos vagyok benne, hogy a C-vitamin egy remek összetevő és abban is, hogy hosszútávon a termék használna/védene, de olyan igénytelen kinézetű lett az arcom, hogy reggel félek tükörbe nézni. Rossz szívvel pontozom le, de én biztosan nem veszem újra, inkább áldozok egy drágább C-vitaminos szérumra. Ugyanitt javaslatokat várok tényleg hatásos C-vitaminos szérumra, akár magasabb árfekvésben is :)

9 ÖSSZETEVŐ

Hydroxyethyl Behenamidopropyl Dimonium Chloride EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen