momo

12010 pont

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

12010 pont

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Neutrogena Bright Boost Bőrmegújító Arcradír

Neutrogena Bright Boost Bőrmegújító Arcradír
2021. június 7.

Szintén KM-boxból van, arcra nem használom, de a felkaromon lévő keratosis pilarist kb. 2 hét alatt helyrerántotta (természetesen fényvédelem mellett). Arcra csak kémiai hámlasztót használok, de érzetre, ez nem egy durva, csiszolós radír. Lehet, hogy adok egy esélyt és arca is teszek egy próbát. Felkaron 5 csillag és az ára is kedvező.

Garnier Ambre Solaire Anti-Dark Spots& Anti-Pollution Super U-v Protection Spf50 Fluid

2021. június 4.

Gyorsan szükségem volt egy arcra használható fényvédőre, mellette döntöttem, rosszul. Elmondhatatlanul csíp, sőt, éget. A „nem csípi a szemet" kitétellel annyiban tudnék vitatkozni, hogy valóban nem kis csípésről van szó, hanem konkrétan szétmarja. Érzékeny a bőröm, azért is választottam őt, mert elvileg nekünk is ideális lehet. Egyébként híg, nagyon könnyű kenni, csak nagyon gyorsan szárad. A „nem teszi fényessé az arcbőrt" valamennyire legalább igaz, cserébe kicsit mintha keményre száradna. Olcsó, ez tény.

Mizon Joyful Time Essence Mask - Snail, Firming & Nutrition

Mizon Joyful Time Essence Mask - Snail, Firming & Nutrition
2021. június 2.

A KM-dobozban volt, most szedtem le, mert annyira csípett, hogy egyszerűen nem tudtam elviselni. Amint kibontottam, megcsapott az egyébként kellemes illata, de fel nem foghatom, hogy minek illatanyag egy arcápolóba? 3 percet volt fent, valamennyit puhított a bőrömön, gondolom ez a glicerinnek köszönhető.

9 ÖSSZETEVŐ

Hydroxyethyl Behenamidopropyl Dimonium Chloride EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen