momo

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2021. november 24.

Egy üveggel elhasználtam, de nem veszem újra. Egyrészt nem tapasztaltam változást, pedig C-vitaminos szérumokkal bőségesen van tapasztalatom, másrészt minden fényvédőm és krémem kukacosodott felette. Lehet, hogy túl sok szérumot használtam, másképp viszont nem éreztem azt, hogy mindenhová jutna. Pozitívum az ára, a beszerezhetősége és a kellemes állaga.

Hawaiian Tropic Naptej Arcra SPF30 Mineral

Hawaiian Tropic Naptej Arcra SPF30 Mineral
2021. július 21.

Nem igaz, hogy könnyű a formulája, ahogyan az sem, hogy könnyen beszívódik. Egy nagyon zsíros, nehéz krémet kell elképzelni. „Kókuszdióval és Makadam dióval kevert formulája" nem a zsíros vagy kevert bőrűek barátja, ebben biztos vagyok. Száraz bőrűeknek lehet, hogy ez jó, nekem az egyik legborzasztóbb arcra való fényvédőm, totális pénzkidobás. Olyan fehér réteget hagyott az arcomon, hogy röhögnöm kellett önmagamon. Ja és az óvodáig tartó max. 10 perces délutáni séta alkalmával már megkapta az arcom a nap, szóval a hatékonyságával sem vagyok kibékülve (pedig nem bízom a véletlenre, kiskanállal mérem az anyagot).

Neutrogena Bright Boost Bőrmegújító Arcradír

Neutrogena Bright Boost Bőrmegújító Arcradír
2021. június 7.

Szintén KM-boxból van, arcra nem használom, de a felkaromon lévő keratosis pilarist kb. 2 hét alatt helyrerántotta (természetesen fényvédelem mellett). Arcra csak kémiai hámlasztót használok, de érzetre, ez nem egy durva, csiszolós radír. Lehet, hogy adok egy esélyt és arca is teszek egy próbát. Felkaron 5 csillag és az ára is kedvező.

9 ÖSSZETEVŐ

Hydroxyethyl Behenamidopropyl Dimonium Chloride EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen