Momo87

Regisztráció dátuma: 2018. június 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Extra Száraz/Érzékeny Bőrre 35+

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Extra Száraz/Érzékeny Bőrre 35+
2021. április 6.

Hidratálót kerestem a szérumok után...van benne nia és hialuron megtetézve egy kis akciós árral! Na gyere szépen haza😌! Az első pár napban mikor új “bármivel” (szérum, krém) találkozik a bőröcském tuti lesz rajta pati. Nos kentem és kentem összeszoktunk és már lassan 1hónapja használom minden este (ha eszembe jut napközben és reggel) nekem szépen feltölti a bőröcském. De a parfümöt ki tette bele?!?😪

L'Oreal Elseve Selymes Olaj

L'Oreal Elseve Selymes Olaj
2021. február 16.

Próbáltam megbarátkozni ezzel az olajjal👀(fél éve próbálok) Sajnos nekem csalódás! Most elég száraz korszakát éli a hajam és semmit nem segít rajta! Ennyi pénzért és szép külcsín mellett a tartalma jó indulattal kettes 😑

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2021. január 15.

Isten áldja ezt a kis csodát! Mély gyulladt pattanásokat tüntetett el☺️ Én csak esténként kenem fel egyenlőre szerelem😁 jah és utánna hidratálni👆🏻😉

Update:immár 4hónapja használom esti rutinom részeként! Nekem nem okozott irritációt! Nem tudom más márkák niájával összehasonlítani ,de nekem “örök szerelem” marad! Feltöltötte a bőröm, kordában tartja a zsírosodást ! Mióta használom talán 2-3patim volt. Nekem abszolút kedvenc!