Mona29

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 49 vétel
Megnézem

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor
2020. július 25.

Nem rossz, de! Nekem időnként fehér göböcskéket hagyott a bőrömön (pedig keveset fújtam) és ha nem figyeltem, rákenődött a ruhámra, ami viszont látványosan ott maradt. Amúgy a hatása egész jó, jobban teljesít, mint pl. egy sokkal olcsóbb drogáriás saját márkás. Azt azért tegyük hozzá, hogy nem tudom ki használja 48 órás izzadásgátlóként, de én pl. minden este lezuhanyzom, szóval.... Az illata tetszett, bár olyan erős gyümölcs illatot én sem éreztem, mint amire a csomagolás és a leírás alapján számítottam. Maga a flakon elég hamar elfogyott, sokkal hamarabb, mint a más márkájú dezodorok.
Akcióban vettem, így viszont az ár-érték arány nem volt rossz. Valószínű, hogy ha újra jó árban látom, újraveszem.

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+
2020. július 25.

Na, ez most pl. egy olyant termék, amit úgy véleményezek, hogy még nem használtam el. Nagyon-nagyon szeretem. Félve vettem meg, mivel fogyóban volt az akkori fényvédőm, e-országból pedig elég macerás a rendelés. Alapos keresgélés után döntöttem mellette és nem bántam meg.
Szóval a lényeg, hogy nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros éreztet maga után. Nem marad fényes az arcom a használata után, hanem szép, enyhén mattos. Nyugodtan tudok nagyobb mennyiséget is feltenni belőle, nem lesz csúnya hatása, nem szedi fel az előző réteget, nem lesz csíkos. Sőt, amikor tudom, hogy sokat kell a napon lennem, a kritikus helyekre két réteget is teszek belőle, nem gond. Így, ha nem sminkelek, a napközbeni frissítés sem gond. Mivel bőven használom, elég gyorsan fogy.
Nem vettem észre szárító hatást, nem okozott irritációt, nem pirultam, égtem meg vele.

Nivea Control Shine Toner

Nivea Control Shine Toner
2020. július 25.

Nem tudom mit mondjak. Szögezzük le, hogy ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg (nem a márkával van bajom, egy pár éve elkapott engem is a koreai gépszíj és kétszer ig meggondolom a drogériás bőrápolós dolog beszerzését).
Nagy nehezen elhasználtam, de nem voltam oda érte. Jó dolog benne az illata, érezni az alkoholt, de kellemes. Mivel nem használok vattakorongot, csak amikor nagyon szükséges, ezért spriccelős flakonba öntöttem és úgy fújtam az arcomra. Eleinte egész kellemes volt, aztán egy pár hét után éreztem, hogy valami nem okés. Viszketett, pirosodott az orcáimon és az államnál a bőr. Ennél nagyobb irritációt nem okozott, de nem volt annyira kellemes (hozzászoktam a jó kis permetekhez). Az ígért hatások közül semmit sem észleltem, mondjuk azért használok más, jobb termékeket is mellette. Szóval nem tudom ennyire kontrollálja a fényesedést vagy kezeli a mitesszereket. Azt biztos, hogy újabb pattanások, csúnyaságok nem jöttek ki a használata mellett (de ismét mondom, ez nem kizárólagosan a termék érdeme).
Felesleges terméknek érzem. Szerintem a mai világban, aki komolyabban akarja venni a bőrápolást, sokkal több lehetősége van, mint anno nekünk fiatalkorunkban és nem szükséges ilyen termékekkel beérnie. Biztos, hogy nem fogom újravenni és nem is ajánlom senkinek.