Mona29

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 45 vétel
Megnézem

Etude House 99% Aloe Soothing Gel

Etude House 99% Aloe Soothing Gel
2019. július 14.

Na, ezt viszont nagyon szeretjük. Már a 2. flakon alján járunk. A családunkban sűrűn előfordulnak a napégések, égések, kisebb-nagyobb sérülések, így sűrűn bevetjük. A napégést és az égést nagyon gyorsan lehúzza, a horzsolásos sérüléseket és pattanás nyomokat gyorsan gyógyítja. Nagyon gyorsan beszívódik, nem ragad, szinte illatmentes. Biztos, hogy mindig tartok itthon egy flakonnal. :)

Uriage Baba Termálvíz Spray

Uriage Baba Termálvíz Spray
2019. július 14.

Nem volt rossz, de ennyi pénzért azért nem kiemelkedő. Kislányom és párom érzékeny, könnyen leégő bőre van, nekik vettem, hogy az esetleges napkárokat enyhítsük. Valamennyit segített a bajokon, de csak egy kicsit. A bőrpírt egyedül nem tudta lehúzni, kellett mellé aloe vera vagy csiganyál. Viszont gyorsan beszívódott. Hűtőben tárolva pedig napégés esetén kifejezetten szerette a párom.

Sundance Naptej SPF20 (Mittel-Közepes)

Sundance Naptej SPF20 (Mittel-Közepes)
2019. július 14.

Ez egy nagyon jó naptej! Igaz, nem tengerpart nyaraláshoz, de egy kiránduláshoz vagy városnézéshez tökéletes. Nem ragad, gyorsan felszívódik, nem fogja meg a ruhát. Kislányom és a párom nagyon könnyen megég, de ezzel még nem égtek meg. Igaz, csak tűzoltásnak használtuk rájuk és félóránként újrakentem őket, de akkor is jó volt. Nekem viszont könnyen barnulós bőröm van, még nem égtem meg vele.