monacska26

Regisztráció dátuma: 2012. október 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2017. december 21.

Talán az első folyékony rúzs, amit vettem. Vino Tinto árnyalatban szereztem be, ami egy jó sötét bordós-lilás szín. Nehéz egyenletesen felvinni, hamar szárad. Nem is sokat használtam, aztán úgy döntöttem megveszem a Rioja Red gyönyörű piros árnyalatát is. Ezt már sokkal szebben fel tudtam vinni (igaz kevés rúzs van az applikátoron valamiért), teljesen mattra szárad és olyan mintha semmi sem lenne rajtam. Élesben is kipróbálom karácsonykor evés-iváskor, és majd jövök vissza írni. :) Eddig tetszik.

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2017. január 31.

Már kb. 6-7 éve szerettem volna megvenni és végre megvettem! Mindig bementem szagolgatni, tesztelgetni a legközelebbi drogériába, míg végül megrendeltem. Ahhoz képest, hogy EDT, szerintem nagyon tartós, és még engem is szinte folyamatosan megcsap az illata, pedig csak egyet fújok belőle. Tavaszra vettem egyébként, mert nekem napsütéses, vidám, tavaszi illat. Az üvege az meg tényleg egy kis ékszer. Egyszerűen szuper! Örülök, hogy a parfümkollekcióm része. Szeretem évszakonként, hangulatonként váltogatni az illatokat és alig várom, hogy eljöjjön az ő ideje is.:)

Sleek Solstice Highlighting Palette

Sleek Solstice Highlighting Palette
2017. január 31.

Ez az első profibb highlighterem. Előtte nem nagyon használtam ilyen terméket, mert amit vettem próbálkozásként, hát.. nos... azok nem értek sokat :D Idejét éreztem annak, hogy most már én is beújítsak egy valamire való highlightert, és erre esett a választásom. A kül-és beltartalom is csodálatos. Hosszú percekig csak nézegettem amikor megjött a csomag :D Aztán nekiestem és kipróbáltam. Nézegettem videókat, hogy mégis hova, miért, mennyit kell belőle tenni, hogy ne egy kacsazsírban úszó diszkógömb legyen a fejem. Több hónap használat után nekem a legoptimálisabb az, ha az orrom hegyére, a szemöldökcsontomra, a szám fölé (Cupido-ív vagy mi), a járomcsontomra és ha egy picit az államra teszek. Tényleg nem kell túlzásba esni, csak egy kis mennyiség kell, hogy megcsillanjon az említett területeken. Ettől pedig olyan fiatalosnak és élettel telinek, üdének tűnik az ember egy átalvatlan éjszaka után, hogy na. (Szigorúan korrektorral együtt alkalmazva :D) Én egyébként leginkább a bársony lilát és a bársony barackot használom a palettából, de el kell mondanom, hogy még alig fogyott belőle. Tehát ha vigyázok rá, és nem ejtem le, akkor hosszú ideig barátok leszünk, az tuti.