Moncherrys

Regisztráció dátuma: 2021. február 16.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2021. február 16.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Tindigo Balanced & Pure Low pH Gel Cleanser

Tindigo Balanced & Pure Low pH Gel Cleanser
2022. április 4.

Tette a dolgát, jól tisztította az arcomat, sminkeltávolítás után használtam. Ami nekem kicsit zavaró volt még, ha netán a számra ment ,olyan sós kellemetlen zavaró íze van, nem kóstolgattam, de sokszor amikor arcomat tisztítottam ráfolyt a számra ,nem jó, más lemosóknál ilyet nem tapasztaltam. Amit viszont észrevettem, hogy felbontás után olyan negyedik hónapban megváltozik a színe ,mintha a "felhasználhatósági idővel" lenne gond. Nekem teljes áron így nem opció, hogy hamarabb megromlik, amúgy ezt leszámítva újra venném.
Hozzáteszem én időnként a sminkszivacsomat is ezzel mostam ,azt is jól tisztította.

Mixa Hyalurogel Szuper Szérum

Mixa Hyalurogel Szuper Szérum
2022. április 4.

Elég sokféle az arcbőröm ,főként érzékeny ,T-vonalban zsíros ,orcán rosacea, valamint felszíni vízhiány is van. Nekem hidratáltabbá tette a bőröm, nem is zsírosodik annyira, és ennek használatával az alapozó is szebben mutat rajta. Gyorsan felszívódik, használtam rá krémet és fényvédőt is mikor hogy, szerettem. Önmagában az én bőrömre kevés volt. Kiegészítő lépésként jó, ajánlom érzékeny bőrűeknek is.

Avon Care Regeneráló és Hidratáló Testápoló Avokádóval

Avon Care Regeneráló és Hidratáló Testápoló Avokádóval
2021. október 28.

Nekem a nagyobb 750 ml-es pumpás kiszerelésű testápoló van meg, mivel nem volt más itthon kibontottam. Azóta szerelem főleg az illata miatt, szerintem az avokádóhoz semmi köze, viszont számomra parfümös illata van, ami kifejezetten tetszik. Számomra megfelelően hidratál, mivel nem annyira száraz a bőröm, ha valakinek nagyon száraz ,akkor neki kevés lesz véleményem szerint. Hamar beszívódik.