Monchhichi

Regisztráció dátuma: 2017. január 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. február 21.

Már lassan egy éve használom, és továbbra sincs tervben lecserélni. Nem szabad semmi azonnali, látványos hatásra számítani, de engem hosszú távon, egy rámszabott rutin részeként nagyon meg tudott győzni! A Hada Labo hialuronsavas lotionje után használom, a cosrx rizses arckréme alá. Eleinte rosszul rétegeztem és folyton felkukacosodott. Ha így jársz, próbáld ki, hogy megjavul-e, ha olajos cuccok nélküli rutinban használod.

Hada Labo Gokujyun Hyaluronic Acid Lotion

Hada Labo Gokujyun Hyaluronic Acid Lotion
2019. február 21.

Egy palackot használtam el eddig, arcmosás utáni első lépésként használom toner helyett. Ezzel derült ki, hogy a bőrproblémáim nagyrészét a felszíni szárazság okozza. Beszívódás után jöhet valami szérum és krém, és így velem csodát tett.

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2018. február 17.

Karácsonyra a nagymamámnak szokása elzarándokolni a Doglasba és mindenkinek választani egy-egy parfümöt. Elfelejtette, hogy mit választott nekem tavaly, úgyhogy most ezt adta. Elképesztően ráérzett, mert totálisan beleszerettem. A rózsaillat mindig is hatalmas kedvencem volt, de eddig lehetetlen volt olyan rózsás parfmöt találnom, ami ne lett volna fullasztóan nyanyás. Ebben a tearózsa illatot érzem, mellette pedig valami hűvös, vizes illatot, amit nehéz megfogalmaznom, de ez teszi viselhetővé a rózsát. Már megvettem egy nagyobb kiszerelést is belőle, mert ezzel most hosszútávra találtam illatot.