Moncica

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrprobléma: -

Baviphat Peach Őszibarackos Peeling Gél

Baviphat Peach Őszibarackos Peeling Gél
2015. január 18.

Nos tehat ma megerkezett hozzam is ez a cuki kis barack golyocska. Az illata isteni oszibarack szamomra nem mu illat ez. Olvasgattam h akkor most nedves vagy szaraz borre jobb kenni es vegul a kovetkezo alternativa mellett dontottem: zuhanyzoba beallas arc felpuhitasa langyos/meleg zuhanysugarral , hogy a bor megpuholjon es a krem minnel hatekonyabban dolgozhasson, majd arc szarazra torlese es mehet ra a cucc. Itt megjegyeznem h nem dorzsolom egyenlore csak felkenem, aztan elvegzem a tusolast kozben hagyon h dolgozzon addig a barackocska majd kb 8-10 perc mulva alaposan atdorzsolom az arcom es utana lemosom. Nos ezt a kalvariat azert irtam le mert sok blogger hibasan alkalmazza es egybol felkenes utan dorzsoli es mar obliti is ami hiba mivel igy nem adunk eleg idot a kremnek. A masik hiba mikor nedves boron alkalmazzak az sem tul hatekony modszer igy viszont ahogy leirtam csodas a vegeredmeny babapopsi arc durva szemcsek nelkul. Ami szamomra egy uj vilag mivel eddig csak aminnel jobban karistol annal jobb elvet vallottam de ennek itt vege. Ha lehetne 6 ot adnek ra.

Update: sajnos az idő múlásával valamiert egyre romlott a kapcsolatunk. Elkezdett pattanásokat okozni ez a hamlasztast sem éreztem mar. Mindez egy két hónap elteltével .

Fructis Goodbye Damage Instant Hajpakolás (régi)

Fructis Goodbye Damage Instant Hajpakolás (régi)
2015. január 18.

Valóban táplál valamiert egészen máshogy érzem táplálták a hajam ez után mint bármi más után. Csak annyi h nem mindig csak ezt kell használni, hanem felváltva valami más termékkel és akkor nem szokja meg a haj. De ez igaz mindegyik bevált termékre.

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon (régi)

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon (régi)
2015. január 18.

En egy sampontol csak azt várom h tisztitson ezt megteszi. Valóban kissé szárítja a hajat de ez nem érdekel mivel utána a hozza tartozó pakolas csodát művel .