Moncsee

Regisztráció dátuma: 2017. november 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Quad Eyeshadow Sumptuous Colour

Yves Rocher Quad Eyeshadow Sumptuous Colour
2017. november 25.

A képen látható Brun Incandescent van meg. Egyből beleszerettem a színeibe, ezért landolt a bevásárlókosaramban. Sajnos azóta a leginkább használt bal alsó közép-barna színt sikerült kitörnöm belőle.. (nyilván). Alapvetően szeretem, a legvilágosabb színt néha magában is használom szemöldök alá, belső szemsarokba, vagy a világos aranyos-barnát teljes szemhéjra. Szemhéjalappal jól bírják, a sötétbarna viszont hamar veszíteni kezd az erejéből, ha árnyékolgatok vele. Nagyon szeretem, hogy van benne egy bazi tükör. Az ára alapvetően kicsit húzós lenne, de sokszor meg lehet venni akcióban, úgyhogy ezért nem vonok le csillagot.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2017. november 25.

Először az esküvőm napján használták ezt rajtam, és nagyon megtetszett érzésre-állagra, szóval egyszer gondoltam egyet, és megvettem. Elég későn ismertem meg ezt a márkát, mert általában nem érzem szükségét, hogy ajakápolót hordjak, amikor meg nagy ritkán cserepesre fújja a szél a számat, akkor nem sokra szoktam már menni a különféle stickekkel, mert csak külön idegesít, hogy beülnek a repedt részekbe. Ezt sem hordom minden nap, csak amikor úgy érzem, jó lenne egy kis plusz hidratálás, de akkor tényleg kellemes érzetet nyújt. Tetszik a krémes állaga, nekem úgy tűnik, jobban be tud szívódni, és nem emeli ki az esetleges repedéseket. (Amúgy amíg beszívódik, szinte szájfény hatása van.. :))

Bourjois So Laque! Körömlakk

Bourjois So Laque! Körömlakk
2017. november 25.

Szerintem pont a kép jobb oldalán levő szín van meg (Fuchsia hype). Tök jó színe van, az üvegben inkább pinkes, a körmön megszáradva kicsit pirosasabb, cseresznyésebb árnyalat lesz, nagyon tetszik. A munkahelyemen is megdicsérték. :) Nálam nem bírja a hét napot, gél hatású fedőlakkal valahol az 5. nap környékén kopni-pattogni kezdett, de azért ez még így is korrekt.