Moncsii04

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Kerastase Densifique Bain Sampon

Kerastase Densifique Bain Sampon
2021. október 21.

Jó sok idő volt, mire rászántam magam, hogy megvegyem a balzsammal együtt. Sajnos nem érte meg :( Az illatán kívül tényleg semmit nem tudok pozitívumként felhozni. Tény, hogy az én hajam igazi kihívás, nagyon vékonyszálú és kevés is, de azért ennyi pénzért annyit elvártam volna, hogy legalább a fejbőrömet ne szárítsa ki. :(

Vademecum Bio Natural Whitening Fogkrém

Vademecum Bio Natural Whitening Fogkrém
2021. július 9.
(!)

Én is tesztelésre kaptam ezt a fogkrémet, és nagyon érdekelt, hogy milyen.
Sajnos azt kell hogy mondjam, hogy olyan semmilyen.
Nálam egész jól felhabzott, az állaga okés, de annyira enyhe az íze, hogy a fogkrémváltás után kb egy hétig én a mentolt egyáltalán nem éreztem benne. Van egy olyan buta mellékíze, mint a mentolmentes fogkrémeknek (talán Elmex?), ami van akinek bejön, van akinek nem, de egy idő után azért kiérződik. Fehéríteni annyira tud, mint a többi hasonló fogkrém, de ez szerintem rendben van.
Az alkoholtartalma nekem is szemet szúrt, és nem is értem minek bele.
Összességében ez egy teljesen átlagos fogkrém, teszi amit kell, jól tisztít. Az alkoholtartalma és a nagyon enyhe íze miatt én nem venném meg magamtól, de aki szereti az inkább semleges ízű fogkrémeket és nem zavarja az alkohol, annak szerintem tökéletes :)

PomPom Rózsakert Nappali Arckrém

PomPom Rózsakert Nappali Arckrém
2021. május 23.

Az éjszakai párjával rendeltem meg, lassan 4 hónapja használom őket és még mindig van a flakonban. Egy pumpálásnyi nekem bőven elég az arcomra :)
Az illata szerintem nem rossz, bár az éjszakainak egy kicsit jobb talán. Mindkét krém nehéz, réteget hagy, szerintem nyáron nem is fogom használni, maximum az arczselét és egy szérumot, de ősztől tavaszig tökéletes, és nagyon szép arcbőrt csinál.
A többit bemásolom az éjszakais véleményemből, ott minden benne van:
Este egyáltalán nem zavaró (hogy fénylik), nappal pedig úgy vagyok vele, hogy Home Officeban úgyse lát senki, és ha megyek valahova, akkor BB krém + púder. Mivel tökjó sminkalap a nappali krém, primerre nincs is szükség :) Ha pedig nem szeretnék semmit rápakolni, elég egy száraz zsepi vagy papírtörlő, ami felszívja ezt a kis fényes réteget. Nekem igazából így is megéri, mert nem hámlik az arcom és nagyon jól hidratált, ezt eddig csak egy olyan krém tudta, ami kétszer ennyibe került és ugyanígy fénylett, szóval elégedett vagyok :)