monett

Regisztráció dátuma: 2018. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Verattiva Öregedés Elleni Tápláló Éjszakai Krém

Verattiva Öregedés Elleni Tápláló Éjszakai Krém
2019. augusztus 21.

Szép összetételű keramidos krémet kerestem, az itteni ajánlások alapján vettem meg.
Könnyen beszívódik, van, ,amikor még egy vékony réteget teszek fel az arcomra biztos, ami biztos alapon. Hidratál, puhává tesz, nyugtat. Nagyon sokáig elég a tégelyben lévő krém

Taft Hajlakk Mega Erős & Dús Hatás

Taft Hajlakk Mega Erős & Dús Hatás
2019. január 30.

Már évek óta Taft hajlakkot használok a vékony szálú, tartás nėlküli hajamra. Volt, hogy elcsábultam más irányba, de mindig megbántam, egyelőre csak a Taft az, ami biztosítja a tartását, ezen kívül nem kell belőle óriåsi mennyiség és nem károsítja a szálakat a mindennapi használat mellett sem. Nem nagyon veszek észre különbséget a márka különböző tipusai között, ezeket is nėha váltogatom, de mivel erre van råírva, hogy dús hatást kelt, hát őt veszem leggyakrabban.

Isana Olive Ajakápoló

Isana Olive Ajakápoló
2019. január 30.

Sokfajta ajakápolót kipróbáltam már a nyalogatott -> kicserepesedett ajkaimra és ez az, amelyik legtovább megmarad rajta. Így is újra kenem kb. 2 óránként, de leggalább tudom, hogy az összetevői nem ártalmasak. Az illatát valóban meg kell szokni, cserébe viszont nincs benne irritáló illatanyag. Az itteni véleményeket olvasgatva választottam, és mindenképpen újra veszem.