Monica87

Regisztráció dátuma: 2017. október 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Atoderm Intensive Gél-Krém

Bioderma Atoderm Intensive Gél-Krém
2020. szeptember 17.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, a legjobbkor volt hozzá szerencsém, mivel kiütéses lettem egy dezodortól, és ezzel kezdtem el kezelni. Miután félreraktam a deót és ezzel kentem, pár nap alatt teljesen elmúlt a pirosság és a viszketés, és nem is tért vissza. Tényleg hatásos, örülök, hogy kipróbálhattam. Köszönöm Krémmánia és Bioderma! ❤

Biobaza Kids Sampon - Görögdinnye és Sárgadinnye

Biobaza Kids Sampon - Görögdinnye és Sárgadinnye
2017. október 25.

Igaz, hogy gyerekeknek találták ki, de mivel viszonylag jók az összetevői, (bár lehetne jobb)és ha gyerekeknek jó, akkor gondoltam mindenkinek jó lehet. :) Nagyon cuki sampon, enyhe illata van, ami nem marad meg a hajban. Selymes tőle a hajam, persze balzsamot ez után is használok. Jó az állaga, jól habzik, sokáig elég ahhoz képest, hogy kicsi flakon, pár hónapja már használom úgy, hogy hetente kb kétszer mosok hajat. Így megéri az árát. Mivel minden sampontól gyorsan zsírosodik a hajam, ettől is, ezt igazából nem róvom fel neki.

Biobaza 3 az 1-ben Tusfürdő Gél - Rózsa és Geránium

Biobaza 3 az 1-ben Tusfürdő Gél - Rózsa és Geránium
2017. október 25.

Kellemes rózsás illata van, nem túl erős, nem marad meg az illata, de jó volt használni. Elég folyós az állaga, de jól habzik, nem kell belőle sok, finoman tisztít. Tetszett a nagy, pumpás kiszerelés, a flakont meg is tartottam, olyan szép, más tusit is lehet bele tenni. Emlékeim szerint nem is szárított. Kicsit drága, de mivel kiadós mennyiség, kevés is elég belőle, jók az összetevői így megéri kipróbálni.