Monicapandaa

Regisztráció dátuma: 2019. május 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. május 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

St. Moriz Fast Tanning Mousse

St. Moriz Fast Tanning Mousse
2020. május 29.

Nem ma kezdtem az önbarnítózást, hiszen sajnos fal fehér bőrrel jöttem a világra. Mondhatni már az életem része ez a folyamat, így volt lehetőségem bőven tesztelni termékeket jó és rossz tapasztalatot begyűjtve ezzel.
Azt kell mondjam, hogy ez az egyik legjobb barnító amit valaha használtam! De ahhoz hogy más is így érezzen ezzel a habbal kapcsolatban nem árt be tartani pár “szabályt”. Bőr radírozas után alkalmazandó, könyököt kérdet sarkakat érdemes betestápolózni (én a dove önbarnítós testápolójával kenem be ezeket a részeket) felrázandó!, aztán jöhet a felkenés amit kizárólag kesztyűvel végzek, nem a márka kesztyűjét mert az nagyon gagyi könnyen szakad és kb 2 használat után kuka. Érdemes rendelni egy jobb minőségűt!(lehet ecsettel is kenni de az 2 emberes melo) a csomagoláson is említett körkörös mozdulatokkal. Szépen fed és jól látni ahol nem kente el az ember rendesen oda meg egy kis fújás a habból és újra kell kenni. Illata isteni (nem az a tipik barnítós égett bőr szag) nem sárgít, hanem gyönyörű bronz barna szint ad a bőrnek.
Igaz a dobozán az van hogy 1-2-3 óra múlva lehet le zuhanyozni az elérni kívánt barnaságtól függően, de én általában egész éjszakára magamon hagyom mivel az egyetlen és talán legnagyobb hátránya hogy nagyon könnyen kopik zuhanyzáskor. Szerencsére az ágyneműt nem fogja meg, és reggeli zuhany után már meg is van a kívánt színem. Minden alkalommal ha használom van valaki aki rá csodálkozik a szép “napbarnított” színemre! Heti egyszer használom csak, de mellette még 2-3 másik barnító krémet és sprét is használok. Végtelenszer újravevős termék!

Chanel Cleansers and Toners Tisztító Tonik

Chanel Cleansers and Toners Tisztító Tonik
2020. május 12.

Imádom! Minden arc mosás után használom, nem szárít, nem leszek piros tőle. Az illata nekem már semleges az elején tetszett hogy olyan “chanel-os” de már tényleg nem érzem. 100x újra vettem már és meg legalább ennyiszer újra is fogom ! Kedvenc termék!

Planeta Organica Raspberry Fluff Body Cream-Souffle

Planeta Organica Raspberry Fluff Body Cream-Souffle
2020. május 12.

Szokás szerint csak 1 dologért mentem be a dmbe de valahogy megakadt a szemem ezen a kis dobozon. Mikor megszagoltam azonnal szerelem volt, a banános tesója már nem is érdekelt, tudtam, nekem ő kell!
Na ezek után jött a csalódás! Esti zuhany után alig vártam hogy kipróbáljam! Az a tökéletes édes málnás vatta cukor illat ami a dobozban volt a bőrömre kenve teljesen műanyag illatú lett, egy elég nehéz vastag ragacsos réteget hagyott a bőrömön (nem kentem túl sokat) szinte feszült a bőröm tőle. Kb 10 perc után rájöttem, hogy ezzel a wax szerű anyaggal a bőrömön és ezzel (az akkor már) szaggal képtelen vagyok elaludni úgyhogy jött egy újabb zuhany hogy megszabaduljak ettől az igen drága de borzalmas kencétől!
Óriási csalódás! Biztos hogy nem veszem újra, az 1 csillag is sok neki!