Monicapandaa

Regisztráció dátuma: 2019. május 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. május 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2019. október 28.

Az én zsíros bőrömre lett kitalálva! SE! Gondoltam kipróbálom annyi jót olvastam már róla. Sajnos nekem nagyon nem jött be. Állaga elég furcsa volt inkább vizes (mintha le járt volna a szav. ideje pedig nem!) az illatától egyenesen rosszul lettem de úgy voltam vele hogy lehet pont ezért fog hatni. Nem jött be, nekem nagyon kiszárította a borom égő-viszkető érzést hagyott maga után a fejem szinte lángolt jó piros is lett. Kellett pár óra mire megnyugodott. Azóta nem használtam, és többet nem is szeretném.

Chanel Coco Baume Hidratáló Ajakbalzsam

Chanel Coco Baume Hidratáló Ajakbalzsam
2019. október 28.

Egyik kedvenc ajakápolóm. Nagyon könnyű azonnal hidratál. Egyetlen hátránya hogy baromi gyorsan fogy! Más ajakápoló ki tart fél évig is (nem állandóan de azért sűrűn használva) ez a kicsike viszont 1 hónap alatt elkopik. Ára elég borsos 10e Ft körül van ha jól emlékszem szóval nem is egy olcsó mulatság. Emiatt csak 4*!

Chanel Pirosító

Chanel Pirosító
2019. október 28.

Kb 4-5 éve próbáltam ki először a müllerben. Meg aznap vissza mentem hogy megvegyem és nagyon nem bántam meg! Azóta csak ezt használom pirosítóként nagyon jól lehet vele dolgozni és elég tartós is mellesleg az illata is nagyon finom!