Monicapandaa

Regisztráció dátuma: 2019. május 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. május 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Palmer's Coconut Oil Natural Bronze Body Lotion

Palmer's Coconut Oil Natural Bronze Body Lotion
2022. június 11.

Palmers cuccok egyike sem lesz soha a kedvencem az illata miatt (nekem nagyon fejfájdítóan édes a kakaóvajas és a kókusz olajos termékek mindegyike) Na de a nekem kellemetlen illaton kívül: elég folyós, kb ki spriccel a flakonból elég óvatosan kell nyomni. Pár pillanat alatt beszívodik a bőrbe, nem tapad vagy ragad egyáltalán. Mint minden barnítót amit valaha használtam ezt is kizárólag kesztyűvel kentem fel (barnito kesztyű). Egyenletesen barnít de picit sárgás árnyalatú lesz az eredmény (én alapból is sárgásra olyan indián színűre barnulok szóval nekem meg jobban szembetűnő ha egy barnító sárgít)
Illata borzalmasan édes mint ahogy már említettem és kb sosem múlik el mert a következő fürdésig érezni emiatt csak 4 csillag.

Old Spice Bearglove Izzadásgátló Stift

Old Spice Bearglove Izzadásgátló Stift
2022. május 29.

Régen nagyon szerettem és kettesével vettem mert imádtam a dinnye illatát és nagyon boldog voltam hogy végre megvan a kedvenc deom (régen fújód deokat használtam de mindnek annyira gagyi virág illata volt az a tipik WC illatosító jutott eszembe róluk)
De aztán jött a nagy újítás: az alumínium mentes változat. Gondoltam talán így legalább kevésbé lesz ártalmas, de sajnos a deo az eddig megszokott fehér helyett kék színű lett, zselésebb és ragacsosabb az állaga, valahogy nem is szívódik be a bőrbe és ami a legnagyobb baj vele az az, hogy nem fogja az izzadtságot, sem a nedvességet sem a szagokat. Nagy pénzkidobás volt. Nem értem miért kellett elrontani, hiszen ha nekem (nem kifejezetten izzadós) nőként nem használ, akkor nem hinném, hogy pasiknak beválik.

Teoxane Laboratories RHA Szérum

Teoxane Laboratories RHA Szérum
2022. május 29.

Mintát kaptam belőle orvosnál. Géles állagú, illatát nem éreztem, felkenéskor már olyan mint a ragasztó. Az ujjaim is ragacsosak maradtak és az arcom is, kb 10 perc után le mostam mert nem bírta a bőröm, nem kapott levegőt. Megpróbáltam reggeli es esti rutin részeként is, csak külön magában is de mindig ugyan ez a ragasztós érzet maradt a bőrömön mindenhol. Örülök ,hogy volt szerencsém kipróbálni mintaként és nem vettem meg mert nekem ez óriási pénzkidobás lett volna.