moniiiii

Regisztráció dátuma: 2014. március 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. március 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Biodroga Puran Formula Pattanás Elleni Ecsetelő

Biodroga Puran Formula Pattanás Elleni Ecsetelő
2018. január 5.

Rozaceás gyulladt göbökre adta a kozmetikosom anno ezt az ecsetelőt,amikor ha azt mondják,az első hajnali gőzölgő lótrágyától javul a bőröm, azt is magamrakenem. A felvitele egyszerű,fent is marad,éjszakai kezelésnek tökéletes lett volna,ha hat valamit. Igazából csak csípett és ennyi. Ennél még egy pötty hintőporral is jobb eredményt értem el. De sanszos,hogy nem erre a problémára találták ki,ezért nem lehúzni akarom,csak jelzem hogy más ne essen neki alkoholos szárítókkal rozaceának..

Paula's Choice Calm Redness Relief Moisturizer Normál/Száraz Bőrre

Paula's Choice Calm Redness Relief Moisturizer Normál/Száraz Bőrre
2018. január 3.

Mintát próbáltam,ami persze csak arra elég hogy az esetleges durva összeférhetetlenség olcsón kiderüljön. Ilyesmit nem tapasztaltam,nem irritál,viszont nekem ennél kicsit több kéne éjszakára. Volt alatta BHA,szérum,felkenés után kellemes érzés volt,se nem maszkos,se nem nehéz,de eltelt egy kis idő és muszáj volt megint bekennem az arcom,mert húzódott. Egy éjszakai krémnél jobban elnézném,ha csillog,vagy nehéz. Nappalra sem jó ha nem hidratál rendesen,plusz fényvédője nincs, így nem hiszem hogy adok neki hosszútávon esélyt. De nem akarom lehúzni,mert ki tudja mit alkotna ha lenne ideje. Van még pár mintám,biztos megtalálom a nekem megfelelőt paulától,mert amúgy tetszik.

Manna Zöld Agyagos Hajmosó Szappan

Manna Zöld Agyagos Hajmosó Szappan
2018. január 3.

Mindent leírtak előttem,borzasztó. Mintha egy fadarabból próbálnék habot csiszolni,ami aztán képtelen egy közepes sűrűségű hajon áthatolni a fejbőrig. A végeredmény önmagáért beszél, talán ha ragasztóval mosnék hajat, az űberelné.