moniq0213

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Oriflame Hidratáló Kézkrém Olívaolajjal

Oriflame Hidratáló Kézkrém Olívaolajjal
2017. október 28.

Egyedül az illatát szeretem, a hidratálása hagy egy kis kivetnivalót maga után: nem szívódik be a bőrbe, emiatt az első kézmosással el is tűnik. Nagy csodát ne várjon tőle senki, puhább nem lesz tőle a kézbőr sajnos.

Cleopatra Paris Créme et Parfum Lotion Hydratante

Cleopatra Paris Créme et Parfum Lotion Hydratante
2017. június 30.

Nagyon szeretem ezt a testápolót, mert hamar beszívódik, és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Az már csak hab a tortán, hogy milyen finom egzotikus illata van. :) Ausztriából kaptam ajándékba, itthon még nem találkoztam ezzel a márkával sajnos.

Maybelline Superstay 24H Alapozó SPF19

Maybelline Superstay 24H Alapozó SPF19
2017. június 20.

Abszolút kedvencem lett ez az alapozó, már másodjára vettem újra, de ezután sem váltanék már másikra. Sokat kísérleteztem az alapozókkal korábban, de úgy érzem, hogy az én bőrtípusomnak ez a tökéletes. Nagyon fehér a bőröm, viszonylag kevés hibával (leginkább csak mitesszereim vannak), és ez az egyetlen alapozó, ami nem üt el a bőrszínemtől, valamint a közepes fedésével nagyon természetesen hat, mintha nem is lenne a bőrömön semmi. Nagyon szép egyenletes bőrszínt produkál, friss és üde az arcom a használata után, mintha csak minden este 8 órát aludnék. :) Eddig pattanásokat sem okozott, ráadásul nagyon sokáig kitart, mert könnyen kenhető, nem kell sokat felvinni belőle. Az enyém 10 hónap alatt fogyott el, mindennapi használat mellett. Akinek nincs szüksége maszk-szerű fedésre, annak csakis ezt ajánlanám.