monique001

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Toni & Guy Prep Volume Plumping Mousse

Toni & Guy Prep Volume Plumping Mousse
2019. október 9.

Az illata már önmagában megéri az öt csillagot 🙂 imádnivaló! Jól formáz, dúsít. A hajat nem nehezíti el: ennek más örülni szokott, én hátrányként említem, mivel nincs semmi hajtömegem, szeretem, amikor érzem, mintha súlya lenne. Na ezzel nincs. Ragacsosságot valóban nem érzek tőle. Zsíros hajra kiváló, picit szárító hatást is tapasztalok.
Összefoglalva, akinek zsíros, vékony, kevés haja van, mint nekem, és szereti az erős finom illatot a haján, annak csak ajánlani tudom.

Estée Lauder Double Wear Maximum Cover Camouflage

Estée Lauder Double Wear Maximum Cover Camouflage
2019. augusztus 23.

Nem tudom ki írta oda, hogy már nem gyártják, most vettem német Douglas-ben.
Nagyon nagyon erős, picit szabad csak belőle felvinni. A színnél arra kell vigyázni, hogy a legvilágosabb valóban szinte falfehér.
Gyönyörű matt porcelánbőrt varázsol. Szemkörnyékre inkább valami mást rakjon , akinek ott szárazabb és ráncosodik, mint nekem is.

Piping Rock Retinol Cream

Piping Rock Retinol Cream
2019. augusztus 22.

Csodaszernek nem nevezném azért, de nem rossz. Kicsit sokkal kevesebb benne a retinol, mint a neve azt sugallná. Jó sűrű krém, ennek ellenére könnyen beszívódik. Nem "zsíroz". Ára is megfelelő. Kellemesen hidratál Én még nem vettem észre konkrét ránctalanító vagy fiatalító hatást. Az illat is hiányzik belőle. Bocs, de nekem egy krém legyen illatos.
A másik gondom az vele, hogy Németo-ban élek, ez meg ha jól tudom Amerikából jön, és a vámhivatal valamiért lefoglalta nekem. Jó kis kálvária volt, míg hozzájutottam, szóval nem hiszem, hogy újrarendelem.