Monka71

Regisztráció dátuma: 2020. május 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2020. május 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Klairs Supple Preparation Facial Toner

Klairs Supple Preparation Facial Toner
2020. július 2.

Az itteni vélemények alapján vásároltam. Mondhatni tonikfüggő vagyok, így gyorsan ki is próbáltam. A levendulás változatot vettem meg, nekem bejön az illata, állaga is ok. A reggeli rutinomba kapott helyett, az estiben Niod van. Bevallom, sok különbséget nem látok, hogy ha kimarad a rutinomból, de az is igaz, hogy sok terméket használok. A felénél tartok a flakonnak, továbbra is lelkesen kenem és ha majd elfogyott, akkor derül ki, hogy hiányzik-e a napi rutinból, vagy nyugodtan kereshetek egy másik tonikot. Addig 4 csillagot kap, ha majd hiányozni fog, jövök és update-lek. :)

Helia-D Hidratáló Lábápoló Aloe Vera Kivonattal

Helia-D Hidratáló Lábápoló Aloe Vera Kivonattal
2020. július 2.

Már lassan 3 hete használom. Én maximálisan megvagyok vele elégedve. Régiek a bejegyzések, így lehet a termék is változott, de nekem egyáltalán nem darabos a kémem, másodpercek alatt felszívódik, amolyan hűsítő hatást hagy maga után, ami ebben a melegben fantasztikus érzés. Az eredmény selymes bőr. Nálam biztosan örök termék marad.

MediNatural Damaszkuszi Rózsa Arcpermet

MediNatural Damaszkuszi Rózsa Arcpermet
2020. június 26.

Mi ketten nem leszünk nagy barátok, pedig imádom a tonikokat.:( Szeretem az illatát, de bárhogy használom, én nagyon ragadok tőle. Nyár van, el fogom fújkálni magamra, de biztos nem veszem meg még egyszer, pedig sokat vadásztam rá a koronás időszakban, nem volt egyszerű beszerezni.