moonfox

Regisztráció dátuma: 2023. augusztus 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2023. augusztus 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Ariana Grande Mod Vanilla EDP

Ariana Grande Mod Vanilla EDP
2024. május 21.

2024. május 21.
Sajnos hasonlóképpen jártam, mint az előző felhasználó, nálam is fejfájást okozott.

2024. április 20.
Több hónap tesztelés után kijelentem, hogy ő lett az egyik kedvenc parfümöm. Biztosan az én orrommal van a baj, de én sem a Cloud-ot (amitől felfordul a gyomrom), sem a God is a woman-t (amit viszont szeretek, tavaly elfújkáltam egy kis üveggel) nem érzem benne, számomra ez egy teljesen más jellegű illat. Nőies, finoman édes, a vanília nem "nehéz" benne, nem fojtogat. Szeretem a régebbi Ariana illatokat is de ez már komolyabb, felnőttesebb mint ahogy a Mod Blush is. Rajtam tartós, hosszú órák múlva is érezhető. A legkisebb kiszerelést vettem meg még tavaly, de legközelebb a nagyobb kiszerelést választom.

Ariana Grande Moonlight EDP

Ariana Grande Moonlight EDP
2024. május 10.

Nagyon szerettem volna megszeretni, sok esélyt adtam neki de sajnos nem tudunk jól együttműködödni. :') Egyrészt a tartóssága nagyon gyenge, alig érzem. Nem az orrvakság az oka, mert mások sem érezték rajtam, még röviddel a fújás után sem. Másrészt maga az illat sem egy nagy szám, sokkal jobbra számítottam a leírás alapján. Már amit érezni ugye belőle. Ettől szinte az összes Ariana parfüm jobb. Az üvege viszont nagyon szép.

Lattafa Yara Tous EDP

Lattafa Yara Tous EDP
2024. május 10.

Ez a legjobb a három Yara közül, eszméletlen jó illata van! Sokkal jobb, mint vártam. Olvastam, hogy nem lédús mangós az illata, ez így is van de annyira finom így is! Igazi nyári hangulatot ad. Érzem a kókuszt és a vaníliát is. Négy órája fújtam egyet a kezemre, még mindig rendesen érzem, de a Lattafa parfümöktől már megszoktam, hogy jól teljesítenek. Ennyi pénzért abszolút nem bánom, hogy megvettem, boldogan fogom fújni magamra.