Moonlight

Regisztráció dátuma: 2014. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Balea Do What You Love Tusfürdő

Balea Do What You Love Tusfürdő
2019. október 25.

Nemigen szoktam sajátmárkás tusfürdőket venni, de jól tettem h ezt megillatoltam. Én van hogy még másnap reggel is érzem magamon, szóval szuper! Mostanában sajnos már nem láttam.

L'Oreal Paris Brow Artist Micro Tattoo Eyebrow Definer

L'Oreal Paris Brow Artist Micro Tattoo Eyebrow Definer
2019. október 25.

Úgy tűnik ez a termék mágnesként vonzza az impulzusvásárlást anélkül hogy itt lecsekkolnánk... A kézfejemen próbáltam ki, majdnem feketének tűnt, próbáltam elmosni a vonalakat, meg sem moccantak. Azt hittem megvan, lelki szemeim előtt láttam ahogy élünk boldogan és soha nem kell már keresgélnem. De eljött az éles bevetés: talán az első percben még rendben volt minden, de aztán mint egy rajzlap ami magába szív minden festéket és szétterjed, a vonalak eltűntek és csak satírozás nyomai maradtak, mindez számomra túl világosbarna, rezes beütéssel. Ha jól érzékelem, mintha alig 1 hónap után már nehezebben fogna. Totális katasztrófa dupla áron (glamour kupon+figyelmetlenség+2 termék de csak 1 kedvezmény) Ennyire sosem nyúltam még mellé. 90%-os kuponnal talán újrapróbálnám 😅
A legrosszabb az egészben hogy volt már egy bevált termékem ugyanilyen kivitelben, az ebayről 250 Ft-ért...

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír
2018. november 14.

Update: Olvasgatom a friss bejegyzéseket, de nem akarom elhinni,az nem lehet hogy ez más legyen.
Hát,de. Nagyon mérges vagyok. Miért kellet ezt??
Én tipikusan az a krémmániás vagyok,aki mindenfélét összevesz,aminek a felét sem használja el...ez volt az egyetlen termék,amit sokszor újravettem.
Nem hiszem el,hogy ez a változtatás valóban megalapozott és indokolt döntés volt.
A vevők átverésének tartom az ilyesfajta eljárást: a csomagolás a régi,semmi sem jelzi,hogy hahó,ez más mint amihez eddig szoktál.
Ha esetleg valaki még talál a régi illatú,állagúból,kérem tegye közhírré,hogy legalább 1 utolsó darabbal vigasztalódhassak :)

Pihe-puha bőrt varázsol,az illata sokáig megmarad a bőrömön,ennek azért is örülök,mert luxus érzést keltő.
Nem érzem azt a wow-hidratálást,de nem is szárít és nekem ez is nagy szó. Azt hiszem,betárazok belőle,mert egy ezresért teljesen megéri,de dupla annyiért már valószínű nem ezt választanám.

2 ÖSSZETEVŐ

Disodium Ascorbyl Sulfate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen