Moonlight

Regisztráció dátuma: 2014. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Essence The Eyebrow Pen Szemöldök Toll

Essence The Eyebrow Pen Szemöldök Toll
2021. február 7.

1000-ből 1 alkalommal nem csekkolom a cuccot amit venni szándékozok, erre tessék 😅
A kézfejemen kipróbáltam, jó a szín, tartósnak is tűnik.
Aztán egyik nap végén figyeltem fel arra hogy ha megdörzsölöm az ujjammal a festéket, kékes-zölddé válik.
Már gyanakodtam a kémiára, biztos vmelyik kencémmel lépett reakcióba. (De ezek szerint a hiba nem bennem van.)
Lemosáskor pedig mályva(?!) színt hagyott a korongon. 😆🤷‍♀️
Ez a szemöldökformázók magic babája

idHAIR Care Blonde Hamvasító Sampon

idHAIR Care Blonde Hamvasító Sampon
2020. szeptember 1.

Egyszerűen tökéletes!
Nem hittem hogy valaha találok ilyet. Az ombre hajam már csak múló emlék volt, de egyetlen használat után szinte ugyanazt az árnyalatot láttam újra, mint bő 4 hónapja a szalonból kilépve.
Nem beszélve arról, hogy eddig nem tudtam hogy van realitása egy samponnak megkönnyíteni a kifésülést.
Illata kellemesen lágy, nem olyan szúrós mint más hasonló termékek.
Plusz ez az első hamvasító sampon, ami egyáltalán nem fogja be a kezem.
Mit lehetne még kívánni? 🤩

Magic Hair Magic Bright Hajvégápoló

Magic Hair Magic Bright Hajvégápoló
2020. május 11.

Ombre festés mellé kaptam ajándékba, magamtól biztosan nem vettem volna meg. Nem szeretem a hajban maradó krémeket, valahogy írtózom tőlük, csak az ugrik be róluk, hogy szárítás közben össze-vissza gubancolódik a ragacsos haj tőle. De ez... valami mennyei.
A hatásától el vagyok ájulva. Mindenkinek van egy elképzelése arról, milyen lehet a reklámokban, fotókon létező fényes, lágyan lobogó haj 🤩 nos ez a cucc valóra is váltja. Soha nem volt még ennyire selymes, puha a hajam, imádom! És ami megkoronázza ezt, az illata. Végre nem egy szirupos, gejl illat. Tökéletes! 100⭐️

2 ÖSSZETEVŐ

Disodium Ascorbyl Sulfate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen