Moonlight

Regisztráció dátuma: 2014. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Magic Hair Magic Bright Hajvégápoló

Magic Hair Magic Bright Hajvégápoló
2020. május 11.

Ombre festés mellé kaptam ajándékba, magamtól biztosan nem vettem volna meg. Nem szeretem a hajban maradó krémeket, valahogy írtózom tőlük, csak az ugrik be róluk, hogy szárítás közben össze-vissza gubancolódik a ragacsos haj tőle. De ez... valami mennyei.
A hatásától el vagyok ájulva. Mindenkinek van egy elképzelése arról, milyen lehet a reklámokban, fotókon létező fényes, lágyan lobogó haj 🤩 nos ez a cucc valóra is váltja. Soha nem volt még ennyire selymes, puha a hajam, imádom! És ami megkoronázza ezt, az illata. Végre nem egy szirupos, gejl illat. Tökéletes! 100⭐️

Fa Pure Paradise Kaktuszfüge & Bambusz Tusfürdő

Fa Pure Paradise Kaktuszfüge & Bambusz Tusfürdő
2020. május 10.

Mindig boldogsággal tölt el, ha találok egy új, friss illatú tusfürdőt. 😁 De csak mert nehéz volt elengedni egy megszűnt Balea kedvencet.
Ezen nem is gondolkodtam túl sokat, a másodperc tört része alatt már jött is velem, az illatolás előtt már a csomagolás is megvett kilóra, nem tagadom.
Kár hogy tartósan csak a bambusz illatát érezni, jobban örültem volna ha a kaktuszfüge is megmarad.
De plusz pont hogy viszonylag sűrű, nem folyik ki a kezeim közül egyenesen a lefolyóba.
Remélem megmarad a kínálatban.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2020. május 10.

Egyetlen bajom van csak vele, hogy nem találtam rá előbb.
Mennyi felsőmet megmenthette volna...nem is beszélve a kínos helyzetekről.
Heti 1-szer használom, nekem hozza így is a maximális eredményt. Nem próbáltam ki meddig lehetne kitolni ezt az időt. Bár néha elgondolkodom hogy mégis kéne, mert a használata nekem is viszketést okoz, kipirosodik a nem izzadós részeken, és ami a legérdekesebb, olyan érzést okoz egész estére, mintha patakokban folyna rólam a víz, de valójàban csak “párás” 😆 (Mintha kiűzné a testből az 1 heti verejték adagot.)
Borotválkozás előtt érdemes használni, mert annak aki hajlamos ilyen tüneteket produkálni, 2 napig nem érhet hozzá ez a cucc, vagy levakarjuk a tapétát a falról 😅

2 ÖSSZETEVŐ

Disodium Ascorbyl Sulfate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen