Best of Beauty 2019

moonlitnight

Regisztráció dátuma: 2012. június 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 10.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Sylveco Body Care Gél Intim Higiéniára

Sylveco Body Care Gél Intim Higiéniára
2018. november 27.

Összetevői szépek, de életem legnagyobb csalódása, elhasználhatatlan, fertelmesen büdös, nyákos, undorító, használhatatlan, első termékem 30 év alatt ami a kukában végezte, utálom. A márkát is nagy ívben kerülöm, mert ennyire szar már csak az arctisztítója volt.

Sylveco Chamomile Face Wash

Sylveco Chamomile Face Wash
2018. november 27.

Az összetevői miatt vettem meg őt és egy intim lemosót ugyan ebből a márkából, de én még ennyire förtelmesen sz*r termékkel életemben nem találkoztam, jah de az intim lemosójával.Soha nem dobtam ki életem folyamán semmit kb, hanem nagy nehezen elhasználtam, odaajándékoztam másnak, de ennek sajnos mennie kellett, elhasználni nem bírtam. A márkát is örökre elfelejtem, hatalmas csalódás.

Guerlain Lys Soleia

Guerlain Lys Soleia
2018. június 21.

Ő maga a NYÁR, így nagybetűvel. Régebben is szerettem nyáron az escadakat, de kicsit már túl "gyümölcsösek", nem is a gyümölcsösséggel van baj, hanem a cukrossággal, túl sziruposak na. Illetve a naptejes illatokat is utálom, talán a kókusz , ami nem a haverom.Ellenben a kis Lys, az maga a mennyország, 40 fok felé az igazi, frissít, kellemes, nem tolakodó és nem gyümölcsös, hanem sárgavirágos napsütéses. Nem is ismerek más ylang-ylangos illatot:( Ha lenne saját pártom ezzel kampányolnék, hogyha megnyerem a választást ilyet osztogatnék tavasszal ( a téli illatot még nem ötlöttem ki). Szavazz rám! 2 liter Lys-t mindenkinek.

1 MÁRKA

SYX