Moony

Regisztráció dátuma: 2018. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Far Away Beyond The Moon

Avon Far Away Beyond The Moon
2023. december 5.

Gyerekkoromban anyukámnak volt egy "színházba járós" parfümje, aminek teljesen ugyan ilyen illata volt a kis minta alapján. Megrendeltem karácsonyra a gyönyörű díszdobozos kiadást, remélem örülni fog neki. Nálam imádás.

Avon Sleeptherapy Pillow Mist

Avon Sleeptherapy Pillow Mist
2023. szeptember 9.

Hát rendesen ráfüggtem. Hosszú évek óta csak nézegettem a katalógusban, meg rendelgettem ismerősöknek, de én valahogy mindig kimaradtam. Az illata számomra egy régi babafürdetőét idézi, tényleg nyugtató hatással van rám. Újravevős lesz mindig.

Aromax Egzotikus Illóolaj Keverék

Aromax Egzotikus Illóolaj Keverék
2023. augusztus 28.
(!)

Tesztelésre kaptam, amit innen is nagyon köszönök. Mit is mondjak…
Nagyon vártam, hogy megérkezzen a kis csomag, épp úgy egy hónapja ástam bele jobban magam az illóolajok hangulati hatásaiba, erre jött az e-mail, hogy én lehetek az egyik szerencsés, váó :D
Egyből ki is bontottam, először simán zsepire csepegtettem, majd leültem vele tévézni, ötpercenként beleszimatoltam. Másnap este hagyományos mécseses párologtatóval tettem vele egy próbát, itt is ugyanarra jutottam… Tömény narancsos-mandarin illat, semmi más. Pedig én nagyon orr vagyok, mindent is kiérzek mindenből. Mondjuk eleve nem is értem, egy egzotikus illatkeverékbe én kókuszt, gyümölcsöket, édeseket, vaníliát raknék, nem tömény citrust… Bergamottot abszolút nem érezni benne, amit szintén nagyon sajnálok, mert imádnám. Ahogy az egész koncepciót is az Aromaxnál, ez az Otthonod illata sorozat nagyon jó is lehetne. Eddig még csak ezt az egyet próbáltam, de a kis mellékelt papírkáról több is felkeltette az érdeklődésem (ámbár a Lakatlan-szigetnél megintcsak nem értem a borsosmentát, meg mindenben a sok citrust), de nem tudom, kísérletezzek-e bármelyikkel így.
Ezt az Egzotikust át kéne nevezni Mediterrán ligetre, vagy valami hasonlóra, mert köze sincs számomra semmilyen egzotikussághoz. Úgy tökéletes lenne, és hű a nevéhez. Ha én vettem volna meg saját pénzből, nagyon szomorú és csalódott lennék. Így viszont csak elrakom a karácsonyi időszakra, oda tökéletes lesz a full citrus.