Moony

Regisztráció dátuma: 2018. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Krém

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Krém
2019. szeptember 5.

Glisszkúrokat megunván, nap által sz*rrászívott hajamra kerestem valami újat. Pont akciós volt, jött velem. Eddig kétszer használtam, törcsiszáraz hajra. Állaga pont jó, se túl híg, se túl sűrű, könnyű bedolgozni. És kifésülni is utána a hajat, valamint illata is szuper, szárítás után enyhén, de megmarad a hajban. Puha lett és fényes, nem ragacsos. Nyilván csodát ettől sem kell várni, de annak külön örülök, hogy hővédő is van benne, mivel azt mindig lusta vagyok külön használni. Hosszabb távon majd meglássuk, visszajövök updatelni. Addig is megkapja a maxot.

Tulasi Krém Pattanásos Bőrre

Tulasi Krém Pattanásos Bőrre
2019. augusztus 1.

Egy éjszaka alatt elintézi a gyulladást, nyomkodás utáni piros foltokat. Zsíros, nehezebb krém, de mivel este használom így nem zavar.
Illata isteni. *-*
Sokadik Tulasi termék amit imádok.

Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajszesz

Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajszesz
2019. július 30.

Jó kis régi magyar termék :) Ráadásul első 4 összetevője tényleg gyógynövény. A flakonra írtak szerint ki kéne öblíteni a felvitt szeszt a hajból, ám én nem így használom, (Bánfi samponos)mosás után törcsiszáraz hajra fújkálom, majd megszárítom. Nagyon jó tartást ad a hajnak. Illata tényleg brutál erős, tormás/gyógynövényes, kellett pár alkalom mire hozzászoktam. Hajhullást remélem majd hosszabb távon szünteti, de eddig is köszönhetek neki jó pár babahajat. Kb 2 hónapja használom, ezután is újraveszem majd.