Morci

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Estée Lauder Resilience Lift Firming/Sculpting Face and Neck Creme SPF15

Estée Lauder Resilience Lift Firming/Sculpting Face and Neck Creme SPF15
2020. február 14.

Brutál drága, de karácsonyra megkaptam ajándékba. :-) Finom, kellemes illata van. Kicsit töményebb krém, de őszre-télre ennyi kell is. Gyorsan felszívódik, némi púderrel egész jól bírja átfényesedés nélkül. Van benne némi optikai tuning, olyan rózsaszínes-enyhén csillámos, de ez nem feltűnő, csak egyszerűen szép lesz tőle a végeredmény, tényleg sugárzó és üde hatást kelt. A feszesítő hatását annyira nem érzem, de szerencsére még nincs is rá szükségem, ez valószínűleg érettebb bőrön lenne tesztelhető. Nem tudom, hogy ennyi pénzért újra fogom-e venni, de amíg van belőle, élvezem a használatát.

Estée Lauder Daywear Anti-Oxidant 72H-Hydration Sorbet Creme SPF15

Estée Lauder Daywear Anti-Oxidant 72H-Hydration Sorbet Creme SPF15
2020. február 14.

Az "eredeti" verzióját szeretem, így ezt is megvettem - szerencsére csak kis kiszerelésben. Én nem tudom, ez mitől habszerű, szerintem egy sima krém állagú cucc. Sokkal zsírosabb érzetet hagy, mint a másik Daywear krém, valahogy nem szívja be a bőröm, kellemetlen érzés viselni. A nyakamra fogom elkenegetni, de nekem arcra egyáltalán nem vált be. Egyedül az illata jó.

Estée Lauder Resilience Feszesítő/alakító Szemkörnyékápoló Krém

Estée Lauder Resilience Feszesítő/alakító Szemkörnyékápoló Krém
2020. február 13.

Karácsonyi csomagban jutottam hozzá egy 5 ml-es kiszereléshez. Nagyon megszerettem, mire elhasználtam, szerintem meg is fogom venni nagy kiszerelésben. Sűrű, tömény állagú krém, de könnyen eloszlatható. Nekem érzékeny szemem van, de egyáltalán nem bántja, néha éjszakára is felkenem, de akkor sincs gond vele. Jól hidratál, nagy ráncaim nincsenek szerencsére, viszont mintha tényleg feszesítene egy kicsit. A csillámok nem feltűnőek szerintem, de ad egy kipihentebbnek nézek ki, mint amilyen vagyok-érzést.

2 ÖSSZETEVŐ

Empetrum Nigrum Fruit Juice EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen