Morci

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Frosch Narancsvirág Tusfürdő

Frosch Narancsvirág Tusfürdő
2019. szeptember 2.

Meglepően jó. Tetszik az illata, nem szárít túlságosan, nem okoz irritációt. Többet nem is várok egy tusfürdőtől.

Sol De Janeiro Coco Cabana Cream

Sol De Janeiro Coco Cabana Cream
2019. szeptember 2.

Anyám, ez ennyibe kerül??? Valamelyik Douglasos vásárlásomhoz kaptam belőle egy elég nagy adag mintát. Fürdés után kentem fel, pár perc múlva mintha lángolt volna a bőröm. Ezt más nem tapasztalta? Nem allergiás reakció volt, mert nem pirosodtam ki, és viszonylag gyorsan elmúlt, de komolyan azt hittem, meggyulladok. Borzalmas érzés volt. Az illata szerintem szörnyű, de legalább jó tartós, kénytelen voltam soron kívül pizsit mosni, mert még másnap este is érződött rajta. A minta felét el sem használtam, kihajítottam a kukába. De az árát is látva mínusz tíz csillagot érdemelne.

Origins Perfect World Antioxidant Moisturizer

Origins Perfect World Antioxidant Moisturizer
2019. május 31.

Az illata baromi jó, de az állagát utálom. Iszonyúan szilikonos érzetű, már a tégelyből való kivételnél is csúszkál a kezemen, ennek megfelelően nem is szívja be rendesen a bőröm. Csak éjszakára tudom használni, mert zsírosítja is a bőröm, olyan, mintha csak megülne a felszínén. Jól hidratál ugyan, de számomra ez ennyi pénzért egy baromi nagy tévedés. :-(

2 ÖSSZETEVŐ

Empetrum Nigrum Fruit Juice EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen