Morci

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Dermedic Oilage Tápláló Bőr Sűrűséget Helyreállító Nappali Krém

Dermedic Oilage Tápláló Bőr Sűrűséget Helyreállító Nappali Krém
2023. augusztus 10.

46 éves vagyok, vízhiányos bőrrel, kezdődő mimikai ráncokkal. A krém enyhe illatú, gazdag állagú. A megfelelő mennyiséget (kevés is elég belőle, így gazdaságos) eltalálva könnyen és gyorsan felszívódik, nem hagy maga után zsíros érzést. Most a nyári melegben én éjszakára használtam, de hideg időben tökéletes lesz nappalra is. Az orrom általában hámlik, hiába kenem szorgalmasan, de ez a krém öt napnyi használat után megszüntette ezt a problémát. Amit nagyon szeretek benne, hogy nem kell alá szérum, önmagában is eléggé táplál, hidratál. A ráncaim ugyan nem tűntek el, de ezt nyilván nem is vártam, viszont egészséges kinézetű, feszesebb a bőröm mostanában. Pattanásokat, irritációt nem okozott, az ára is kedvező.

Nivea Cellular Luminous 630 Pigmentfoltok Elleni Nappali Krém SPF50

Nivea Cellular Luminous 630 Pigmentfoltok Elleni Nappali Krém SPF50
2023. május 11.

Alapjáraton nem veszek drogériás arckrémeket, ezzel valahogy - már nem is emlékszem, miért - mégis tettem egy próbát. Nagyon kellemes csalódás volt. Pigmentfoltok ellen nem nagyon hat, szerencsére nincs is ezzel komoly problémám, csak néhány pici van az arcomon. Az tény, hogy alá használok egy jó minőségű szérumot, ezt pedig csak fényvédő rétegként kenem rá. De eszméletlen jól viselkedik, nagyon gyorsan felszívódik, egyáltalán nem zsíros, nem kukacosodik, nem izzad tőle a bőr,
ráadásul egész nap szép matt a végeredmény. Ha az árát nézem, Niveához képest tényleg drága, viszont egy komolyabb fényvédőhöz képest meg kifejezetten olcsó, jó magas fényvédelemmel. A Rossmannban ráadásul viszonylag gyakran akciós. Az én bőröm nagyon szereti. A múltkor legnagyobb meglepetésemre megkérdezte a kozmetikusom, hogy mit csinálok a bőrömmel, hogy ennyire szép. Hiába gondolkodtam, semmi más új nem került a rutinomba, csak ez a krém.

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Normál/Kombinált Bőrre 35+

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Normál/Kombinált Bőrre 35+
2023. március 30.

Úgy szerettem volna szeretni, de az én bőrömmel sajnos nem kompatibilis. Olcsó, magyar, jó illatú, gyorsan felszívódik, szép bőrképet ad. Ami miatt körülbelül ötödször veszem elő a szekrényből, majd néhány nap múlva száműzöm újra, az a sok rohadék pattanás, amit a használata okoz. Egy napnyi kenés után már kijön két-három csúfság, és ez minden nap megtörténik. Megpróbálom a nyakamra elhasználni, ha már megvettem.

2 ÖSSZETEVŐ