Morci

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Hada Labo Tokyo Light Hydrator Sun Face Cream SPF50

Hada Labo Tokyo Light Hydrator Sun Face Cream SPF50
2022. november 2.

Még hogy matt... Könnyen elkenhető ugyan, de sajnos nagyon ragad és fénylik, még fél órával a felkenés után is. A púdert sem lehet rajta normálisan eloszlatni. Nem lenne ezzel gond, ha nem lenne rajta nagy piros betűkkel, hogy matt look.

Elyn's Lab Must-Have Extra Gyengéd Bőrnyugtató Arclemosó Gél Lipidekkel és Panthenollal

2022. november 2.

A jó vélemények hatására megvettem ezt a lemosót a DM-ben. Jó rég nem volt már pattanásom. Most, hogy ezt a cuccot használtam, van. Több és jó nagy. Kuka.

Estée Lauder Resilience Lift Firming/Sculpting Face and Neck Creme SPF15

Estée Lauder Resilience Lift Firming/Sculpting Face and Neck Creme SPF15
2020. február 14.

Brutál drága, de karácsonyra megkaptam ajándékba. :-) Finom, kellemes illata van. Kicsit töményebb krém, de őszre-télre ennyi kell is. Gyorsan felszívódik, némi púderrel egész jól bírja átfényesedés nélkül. Van benne némi optikai tuning, olyan rózsaszínes-enyhén csillámos, de ez nem feltűnő, csak egyszerűen szép lesz tőle a végeredmény, tényleg sugárzó és üde hatást kelt. A feszesítő hatását annyira nem érzem, de szerencsére még nincs is rá szükségem, ez valószínűleg érettebb bőrön lenne tesztelhető. Nem tudom, hogy ennyi pénzért újra fogom-e venni, de amíg van belőle, élvezem a használatát.

2 ÖSSZETEVŐ

Empetrum Nigrum Fruit Juice EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen