Moringa

Regisztráció dátuma: 2017. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Balea Hautrein Pattanás Leszárító Tapasz Szalicilsavval

Balea Hautrein Pattanás Leszárító Tapasz Szalicilsavval
2019. szeptember 6.

Szerintem szuper. 5 csillaggal jutalmazom. Nem is biztos, hogy csak ezt a terméket kizárólag hanem magát a találmányt. Én egyszerűen nem bírom ki, hogy egy már kinyomott vagy növekvő pattanást ne piszkáljak, és nézegessem folyton, hogy milyen állapotban van, gyógyul-e stb. Nagyon higiénikus szerintem, hogy amíg le van ragasztra nem piszkálgatom, nem koszolódik, nem éri smink. Megnyugtató leragasztani és rábízni a tapaszra a pattanás kezelését. 4-8 óránkéng szoktam lecseréni és 1-3 tapasz hatóideje alatt általában teljesen elmúlik a pattanás. A csomagban rengeten van tehát nekem bőven megéri az árát.

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém

Lansinoh HPA Lanolin Bimbókrém
2019. szeptember 6.

Ajakbalzsamnak és repedezett bőrre vásároltam. Sajnos a kezdeti örömöm után nem hozta a várt eredményt. Nem rossz, de van nála sokkal jobb is. Valószínű bimbókrémnek jobban megállja a helyét.

Boiron Homeoplasmine

Boiron Homeoplasmine
2019. szeptember 5.

Egy mondattal jellemezném: Az Univerzum legjobb ajakápolója. Külföldön vásárolom vagy hozatok magamnak, de igazság szerint bármeddig elmennék érte. Egyszer néhány hónapig nélkülöznöm kellett és semmivel nem tudtam pótolni ami megközelítené a hatását.

1 MÁRKA