Moringa

Regisztráció dátuma: 2017. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Visett Gyengéd Szőrtelenítő Szett

Visett Gyengéd Szőrtelenítő Szett
2020. július 29.

Hosszú évekig kerestem olyan szőrtelenítési módszert a karomra ami nem fáj. Gyantát, cukorgyantát epilálást nem bírom, egyszerűen ezt a típusú fájdalmat én nagyon nehezen viselem. A szőrtelenítő krémeknél kötöttem ki, amit egyszerűen utáltam, mert borzasztó egészségkárosító hatással bír. Megváltás volt rátalálni erre a termékre. Szagtalan, nem mar, nem éget, csupa zöld az INCI-je. Drága, de minden fillért megér! A szőrt maradéktalanul eltávolítja.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2020. július 10.

Nagyon megszerettem! Minden este használom, semmi gondom vele. Nem szárít, nem okoz irritációt, nincs büdös szaga, nem csíp felvitelkor! Ajánlom!

Aurelia Probiotic Skincare Miracle Cleanser

Aurelia Probiotic Skincare Miracle Cleanser
2020. július 10.

Nagyon drága termék, de megvettem végül a tégelyes kiszerelést, mert annyira vágytam rá a minta kipróbálása után. Valóban nagyon különleges és egyedi, de abszolút nem ajánlom zsírosodásra, miteszerekre vagy tisztátalanságra hajlamos bőrre. A sok illóolaj nem tesz jót, és a folyamatos meleg vizes muszlinkendő használatban sem vagyok biztos. Talán úgy érdemes használni, hogy heti 1-2 alkalommal, ha úgy érzed igényelsz egy kis extra testi-lelki feltöltődést akkor ezzel mosol arcot. Mindennapi arctisztításnál inkább az illóolajok negatív hatása érvényesül.

1 MÁRKA