Moringa

Regisztráció dátuma: 2017. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2022. július 25.

Rengeteg árnyalatban megvan, de nem szerettem meg igazán őket.
Amíg friss, pár hete bontott, addig könnyű felvinni, de 1-2 hónap után változik az állaga, és egy teljesen átlagos, párszáz forintos körömlakk színvonalát hozza.
A tartóssága sem túl jó.

Corpus Third Rose Deo

Corpus Third Rose Deo
2022. július 22.

A legcsodásabb branding, gyönyörű csomagolás, az illat…lenyűgöző!! Az izzadtság szagot viszont nem képes eltüntetni. Én nem vagyok izzadós típus, de így sem elég sajnos. :(

Purito From Green Cleansing Oil

Purito From Green Cleansing Oil
2022. június 15.

Elhasználtam egy teljes kiszerelésű flakont, dupla tisztítás első lépéseként. Amíg használtam (hónapok) folyamatosan rengeteg gyulladt pattanás volt az arcomon, egyre csak jöttek…
Egyetlen (erre utaló) negatív véleményt sem hallottam róla, ezért nem raktam össze magamban, hogy ettől van. 2 napja fogyott el, és váltottam egy másik olajos lemosóra, azonnal elmúltak a pattanások. Konklúzió: tág pórusú, pattanásra tényleg hajlamos bőrre én NEM ajánlom. Olívaolaj van benne, amit valószínű nem tudsz teljesen eltüntetni, még 2. lemosóval sem, és az bizony egy durván komedogén olaj. Én erre a megfejtésre jutottam, tapasztalati úton. Az állagával és minden más tulajdonságával amúgy nem volt gondom.

1 MÁRKA