MormiOrsi

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2021. február 1.

Teljesen ok drogériás spirál. Ami nekem tetszik benne, hogy nem maszatolódik, szóval estére sincs panda effekt, illetve a keféje. Nem szeretem a hagyományos keféket, mert elég rövid pilláim vannak és azokkal sokkal macerásabb a procedúra. Ezzel is több réteget kell felvinnem, de elég szép eredményt lehet vele elérni, amíg még friss a termék, a végefelé azért már hagy némi kívánnivalót magaután. Valahogy olyan, mintha egy réteg a nap végre eltűnne róla és ez azért már nem annyira tetszetős, de ezt leszámítva szeretem használni.

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2021. február 1.

Nagyon jó éjszakai krémnek, nappalinak egyáltalán nem tudom elképzelni az állaga miatt: Szemcsés, kicsit fura illatú, olyan, mintha egy krémben elkevert port masszíroznék a bőrömbe, szóval emiatt csakis éjszakára ajánlom. (UV védelemre ott vannak a fényvédők!) Reggelre cserébe kisimult, üde bőrkép fogad a tükörben. Terhességem alatt nekem is elkezdte kicsit csípni az arcom, előtte nem volt ilyen gondom, gondolom most kicsit érzékenyebb lett a bőröm, de úgy alkalmazom, hogy előbb egy testes hidratálót felviszek és arra jön ez a krém, így már ezzel sincs gond. Mivel most retinolt nem használhatok, így nekem ő lett a "retinol", igazából tényleg hasonló hatást is ad (halványítja a foltjaimat, lehúzza a gyulladásokat és mint már írtam fentebb feltölt/kisimít). Nekem tutira állandó szereplő lesz mostantól a polcomon, már csak a kedvező ára miatt is.

eos Smooth Stick Lip Balm - Pomegranate Raspberry

eos Smooth Stick Lip Balm - Pomegranate Raspberry
2021. január 27.

Borzalom! :D
Iszonyat erős a szaga és édes az íze, lehet mert made in USA, de ez kb elviselhetetlen, pláne egy olyan embernek, aki általában illatanyag mentes termékeket használ. Emiatt próbálom csak a szám felső részére kenni (hogy elfogyjon végre), különben ezt a szörnyen émelyítő ízt kell éreznem.
A hidratálása is közepes, a labellohoz hasonlítanám (leszámítva, hogy a labello nem ilyen tolakodó). Egy biodermával biztosan nem veszi fel a versenyt, nekem eddig az a number 1.
Tuti nem veszem újra!