Best of Beauty 2019

MormiOrsi

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1930 pont

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Bourjois Volume Glamour Push Up Effect Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Push Up Effect Szempillaspirál
2019. április 5.

Szóval, igen, baromi sok rajta a cucc, mikor kinyitom és én sem értem, hogy mért nem sikerült szűkebbre varázsolni a dobozka száját, hogy ezt megoldja, de csak ezért (nagyon) lepontozni szerintme nem érdemes. Én WC papírba húzom le a felesleget és úgy nagyon szépen tudok vele dolgozni. Előtte elég hosszan a Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirálját használtam és azt kell mondjam, ahhoz képest ez sokkal szebb hatást kelt. Magam is megdöbbentem, hogy milyen hosszú pilláim lesznek tőle, tényleg, mintha műszempillák lennének, csak a mű hatás nélkül (ahogy valaki lentebb írta :). Ezért én csak egy csillagot vonok le tőle. Peregeni nem pereg, elkenődni minimálisan szokott, de olyat még nem találtam, amelyik nem teszi ezt a reggeli krémek után, lehet legközelebb kipróbálom a vízálló verzióját.
Jelenleg kb. 1 hónapja használom, updatelek, ha bármiben változna a véleményem/tapasztalatom.

Update: pereg, sokkal jobban, mint pl a Maybelline, szóval visszatértem ahhoz. Ennek meg mínusz egy csillag.

Eucerin DermoPurifyer Fedő Stift

Eucerin DermoPurifyer Fedő Stift
2019. április 1.

Valamilyen kuponnapos alkalomkor sikerült belefutnom, így a fenti áránál kedvezőbben tudtam megvenni. Az értékelésem viszont csak 3-as, mert nem hiszem, hogy újra beruháznék rá a teljes áráért. Egyetlen dolog tetszik benne, hogy egész jól elfedi a piros pattanásokat az arcon, jobban, mint egy korrektor vagy alapozó. Viszont pl a nyakamnál nekem is nagyon elüt a színe, így ott nem tudom használni. Emellett tökre örültem, hogy van benne szalicilsav és az majd segít lehúzni a pattanásokat, de igazából nem vettem észre, hogy gyorsabban gyógyultak volna ettől a terméktől.

Update: hát, fel kell húznom egy csillaggal, mert mióta ez megvan, azóta hozzá sem nyúltam a catrice camouflage korrektoromhoz, mert sokkal jobban fedi a piros foltokat és most, hogy már nagyon kifogyóban van elkezdtem pánikolni, hogy "de nekem kell még ebből"! :D Így szerintem újra fogom vásárolni, nem a pattanás szárító hatása miatt, mert az továbbra sincs, hanem a fedése miatt.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2018. december 12.

Nagyon bevlált! Mióta ezt használom nem szárad ki a bőröm arcmosás után. Az itt olvasott pozitív vélemények hatására vettem meg, szóval nagyon köszi a tippet! :) Tetszik az állaga is, hogy kissé zselés, emellett elég jól lehozza a sminket is. Biztosan újravevős lesz!

Update: Sajnos le kell vonnom tőle 1 csillagot, mert találtam jobbat, igaz, hogy 10X annyiba kerül, tehát más kategória, és ez a saját kategóriájában abszolút nyerő, de mégsem adhatok 5 csillagot. A drágább lemosó azért vált be nekem jobban, mert az alaposabban tisztít. Ezt úgy teszteltem, hogy arcmosás után még végigmentem egy micellás vízzel átitatott vattával is az arcomon és míg ennél elég sok plusz szennyeződést hozott le, addig a másiknál nem színeződött el a vatta. Azt hiszem ennél több magyarázat nem is kell hozzá.

Update2: Viszont a 10x drágább totál kiszárította a bőröm, így visszatértem ehhez, és azóta is ezt használom! Akkor inkább átmegyek vele 2x az arcomon, de még így is sokkal kíméletesebb a bőrömhöz, mint bármely előbbi termék, mait valaha is használtam! Visszaadom az 5 csillagot.