MormiOrsi

2055 pont

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2055 pont

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30
2019. december 28.

Nagyon tetszik, tényleg ragyogó lesz az összkép, látható hatását leginkább a MAC Strobe Cream-hez tudnám hasonlítani. Viszont a -1 csillagot is pontosan azért kapja, ami azzal is a gond. Nap végére zsírosítja a bőröm.
Alapból egy Image 50-es fényvédőt használtam nyárra, de télre úgy gondoltam elég lesz egy lájtosabb verzió is, ezért rendeltem meg ezt az SPF30-as krémet. Az Image krémmel nem tapasztaltam ilyen zsírosodást, ezzel sajna igen. Egyelőre csak egy delux verziót vettem, de emiatt szerintem nem is fogom újrarendelni, viszont a nem glow verziójával lehet próbálkozom még, mert tényleg szép az összkép, ami marad utána.
Emellett nagyon jól lehet rá sminkelni, nem kukacosodik, mint pl a Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30. Szóval én ajánlom, de inkább a száraz bőrre lehet ez jó, a kombináltra, zsírosba kevésbé.
Elhasználom természetesen, ha délután áttörölgetem a bőröm, akkor ok nap végéig, csak én nem szeretem az ilyen extra macerákat.

Update: 10 fok alatt szuper, úgy nem zsírosít, hanem pont tökéletes! Ezért téli fényvédőnek nagyon jól el tudom használni. Melegebb időben pedig jöhet az image krém. A 4 csillag viszont marad, mert nyárra nekem nem lenne megfelelő.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2019. október 3.

Szerintem is nagyon rossz :(
Én is szeretem a fogkrémeit a márkának, így gondoltam kipróbálok tőlük valami mást is. Hát egyetértek az előttem szólóval. Nem lehet kenni, annyira masszív. Olyan erősen kell rányomnom a számra, hogy attól félek emiatt fog szétrepedezni, holott pont az ellenkezőjére használnám...Szóval kuka sajna, mert szinte lehetetlenség kenni.

Paula's Choice Clinical 1% Retinol Treatment

Paula's Choice Clinical 1% Retinol Treatment
2019. október 2.

Sajnálom, hogy sokaknak nem jött be, mert szerintem nagyon jó krém.
Én is egyelőre csak a delux mintát rendeltem meg, mert azért ez az ár szerintem is elég húzós.
Azt hozzá kell tenni, hogy én előtte a PC egy másik, kisebb hatóanyag tartalmú retinolos szérumát használtam, abból elfogyott egy egész dobozkával, szóval a bőröm már szoktatva volt a retinolhoz. Mikor az elfogyott, akkor gondoltam, hogy kipróbálom ezt az erősebb verziót.
Én heti 2-3x használom a rutinom részeként és ahogy az előző is látható eredményeket produkált úgy ez is.
A bőröm másnapra mindig szebb, teltebb, pórusokat összehúzza, foltjaimat határozottan halványítja. A már kialakult ráncokkal biztosan nem kezd semmit, de utólag azon már csak a botox tud, szerintem. Viszont a még ki nem alakultakat remélhetőleg visszaszorítja :) Én próbáltam a TO olcsó retinolos szérumát is, az kritikán aluli volt, nulla hatással. Szóval azért a PC termékekben tényleg olyan/vagy annyi hatóanyag van, ami látványos eredményeket produkál.