morningflower

Regisztráció dátuma: 2014. október 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. október 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Ordinary Argireline Solution 10%

The Ordinary Argireline Solution 10%
2019. augusztus 15.

Elsőre muszáj neki adnom 5 csillagocskát. Két napja használom, ma reggel kentem fel harmadjára, és tök szépen látszik a hatása már most! Tény, 28 éves vagyok, nincs korán öregedő bőröm, a mimikai részeken abszolút "nagyítósak" a ránckezdemények, de sajnos erős az arcmozgásom, ha beszélek :D Primer helyett is jó, szépen egységesít, és érzem, ahogy "tölt." De hangsúlyozom, van mellé egy tök jó rutinom is. Ajánlós annak, aki nem "vissza akarja tekerni" az idő kerekét, hanem kicsit megállítani, a bulizások, éjszakai túldolgozások, erős mimika hatásait még időben lefojtani 25-40 éves kor közt. De ez csak az én meglátásom :) A szememre együtt használom a TO koffeines szérumával :)

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2019. augusztus 13.

Szeretem ezt a cuccot. Szépen mérsékelte a zsírtermelést - de az is tény, hogy elég szép rutint sikerült összeraknom a tavaszi-nyári szezonra. Most nem rendeltem magamnak újra, mert ezt elhagyva is szép a bőröm, nem ordítanak a pórusaim, és nem tocsog a t-vonalam - így nem egészen tudom, most akkor a rutinomnak, vagy célzottan ennek a terméknek is köszönhettem-e valamit. Tény, hogy jó rutin nélkül egy 2-3000 Ft-os szérum nem lesz csodaszer, ezért őt nem kell hibáztatni, ő csak jól kiegészíti azt, amit egyébként teszünk :) A párom viszont kért belőle, neki bevált nagyon, így nála majd heti 3-4 alkalommal bevetem én is.

Manna Mattító, Tápláló Pakolás Zsíros Bőrre Kék Agyaggal

Manna Mattító, Tápláló Pakolás Zsíros Bőrre Kék Agyaggal
2019. június 8.

Hát... de nekem a zsíros t-zónában csak minimálisan segített heti 1-2 használattal. Cserébe máshol húzta a bőröm. Most már csak T-re kenem, de szerintem ennyiért ez nem lesz újravevős - van a Baleának egy agyagosa, az sokkal jobban tetszett. Csak a zacsi szemettermelése miatt kerültem volna. De Mannáék megint túláraztak valamit, ami nem rossz, de nem is csodaszer. Ezért a 3 csillag.