morvaieszter

Regisztráció dátuma: 2017. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Facetheory Clarifying Cleanser C2

Facetheory Clarifying Cleanser C2
2021. április 4.

Már a második üveggel használom és nagyon szeretem. Az illata csodálatos, tényleg mandarinos, egyáltalán nem az a mű citrusszag, ezenkívül egyenletesebb is lett tőle a bőröm. Nem sminkelek nagyon erősen de a kevés alapozót és púdert amit használok tökéletesen leszedi. Igaz elméletileg zsíros és kombinált bőrre találták ki, de az én normál, szárazságra inkább hajlamos bőrömnek is tökéletes. Harmadszor is újravenném.

Evy Daily Defense Face Mousse SPF50

Evy Daily Defense Face Mousse SPF50
2021. április 4.

Könnyű felvinni és sminkelni rá, és ha tényleg tudja amit fényvédelem terén állít akkor valóban fantasztikus, viszont tény, hogy ha nem sminkelek rá nagyon kifényesedik tőle a fejem, de nem tudom várhatja-e egyáltalán az ember egy fényvédőtől, hogy teljesen láthatatlan legyen. A másik, hogy ha véletlenül megdörzsölöm napközben a szemem és belemegy szörnyen csípi, na de hát valamit valamiért, azért lehet legközelebb kipróbálok valami mást.

Lush Sympathy For The Skin Testápoló

Lush Sympathy For The Skin Testápoló
2021. április 3.

Konnyu, jol beszivodik, es ha reggel hasznalom meg este is erzem hogy sokkal puhabb a borom. Az illata kellemes es nem tul eros, nem az a fajta ami elnyom mindent, nem is marad meg tul sokaig, de egy testapolotol en ezt egyaltalan nem is varom. Mostanaban kezdtem el hasznalni, hogy a tel folyaman lestrapalodott borom helyrehozza kicsit mielott mutogatni kell, es pillanatok alatt rendbetette, eltuntek a kis pottyok, remekul hidratal is.