morvaieszter

Regisztráció dátuma: 2017. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. február 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lee Stafford Coco Loco Coconut Spritz Hajápoló Spray

Lee Stafford Coco Loco Coconut Spritz Hajápoló Spray
2019. október 10.

Par honapja kiszokittettem a hajam egy reszet, ami nem tett tul jot neki, ha nem teszek ra pakolast, szaritas utan annyira toredezettek es gubancosak a vegei, hogy nem egyszer kellett kisebb csomokat kivagnom belole mert egyszeruen kibogozhatatlan volt. Viszont ezzel az olajjal eleg csk megmosnom, minden mas nelkul tokeletesen salymes es konnyen fesulheto lesz a hajam, en az illatat is szeretem, eredetileg ezedt is esett ra a valasztasom, de egyaltalan nem csalodtam a hatekonysagaban sem.

Alverde Naturschön Volumen Hajszérum

Alverde Naturschön Volumen Hajszérum
2019. június 8.

Eleve nagyon vekony szalu a hajam, de par honapja kiszokittettem kicsit, amitol persze meg rosszabb lett a hejzet, ezutan vettem meg ezt a kis valamit, hatha segit rajta, es azt kell mondjam nekem bevalt. Nem lesz tole ragacsos vagy nehez a hajam akarmennyit teszek ra. Szaradas utan pedig konnyebb kifesulni es meg tartast is ad neki, az illata is kellemes.

Himalaya Herbals Purifying Neem Habzó Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Habzó Arclemosó
2019. január 26.

Már hosszú ideje ugyanazt az arclemosót használtam, de az ára miatt úgy döntöttem lecserélem valami költséghatékonyabbra. Kicsit féltem először hogy nem lesz olyan jó mint az eddigi, lévén hogy fele annyiba kerül, de meg kell mondja, nagyon elégedett vagyok vele. A pórusaim szemmel láthatóan kisebbek lettek, kicsit szárítja a bőröm (de azt hiszem ez elnézhető mivel amúgy is inkább hajlamos a kiszáradásra mint a zsírosodásra) A sminket is szuperül leszedi és a kiszerelése is nagyon kényelmes. Biztosan újra fogom venni mert sajnos tényleg elég gyorsan fogy.