Mosizso

Regisztráció dátuma: 2019. január 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Interherb Sörélesztő Tabletta

Interherb Sörélesztő Tabletta
2019. december 1.

Sok festésen volt túl a hajam, gondoltam megelőzöm a hajhullás, meg az iylesmiket. Abszolut nem vettem észre változást, a hajhullás ellen nem volt jó...már csak pár db van benne. Azokat még beszedem, de biztos nem veszem újra, mert látványos eredményre vágytam.

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon
2019. szeptember 6.

Lányok, egyet tudok érteni azokkal akik azt mondják ez színpróbára való. Semmi másra. Dark blonde színt hazsnáltam el a hajamra 2 zacsival, először vöröses árnyalatot kapott szőke helyett. Gondoltam se baj, más is írta már ezt róla és nem is áll szarul mondom el leszek így egy-két hónapig. Aha... 2. mosás csodás sötét szőke, no mondom ha ez így marad egy álom. Eljött a harmadik mosás, még mindig engedett a színéből, s kb kijelenhetem, hogy ennyi volt...abből a szép sötét szőkéből vagy a rezesből se látszik SEMMI.
Egyéb tapasztalatok, 50 percet hagytam a hajamon, hogy tutira meg legyen a 4-8 mosásos tartósság, nem jött be. Ráadásul ezek után még nagyon furcsa tapintású is lett a vizes hajam. Szerencsére egészen kibírható lett mire megszárítottam, de azért meg voltam ijedve rendesen.
Hullani úgy gondolom nem hullik jobban a hajam, mint eddig.
Update: Egyre több hajszálam ered szélnek... nem tudom köze van e hozzá, de nagyon nem vagyok boldog.:(

Balea Kaktusz Hidratáló Maszk

Balea Kaktusz Hidratáló Maszk
2019. augusztus 7.

Az illata 10/10, de maga a krém nem tudom hidratált -e hiába mostam le a felesleget, másnap az arcomról pergett le a megszáradt maradványa. (lehet én voltam itt a béna.) Plusz arcmosásnál reggel szinte éreztem, hogy az arcom felső rétege kiengedte magából... Nem tudom, nem bántam meg, hogy megvettem, de nem mutatott sok újat a nap alatt.