Mosizso

Regisztráció dátuma: 2019. január 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2021. november 6.

Sosem volt még ilyen típusú arctisztítóm, de nagyon örülök, hogy kipróbálhattam. Az én bőrömet kissé kiszárítja, ezért utána nem sokkal szeretem hidratálni. A nagy kiszerelést vettem meg, mert árban úgy egész kiegyezünk, de azt hiszem egy kicsit kíméletesebbre fogok váltani a jövőben. Akinek zsírosabb a bőre, szerintem annak nagyon beválhat.

Bioderma Hydrabio H2O Arc- és Sminklemosó

Bioderma Hydrabio H2O Arc- és Sminklemosó
2021. november 6.

Szeretnék leszokni a micellás lemosókról, de ennek is olyan kellemes illata van, s a vízálló sminket is leszedi. Igaz úgy,ahogy...tehát vannak nála erre jobb termékek, de dupla tisztítással minden maradék lejön. Magamnak ilyen kényelmi terméknek vettem, hogy gyorsabb legyen vele az esti arclemosás...viszont mivel erre pont nem jött be, egy csillagot levonok. (Meg azért megköszönöm neki, hogy nem hozta elő a szemhéjamon az ekcémát, mint a garnieres micellás víz!)

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ Kímélő Krémtusfürdő

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ Kímélő Krémtusfürdő
2021. november 6.

Szeretem ezt a terméket, nem jön elő tőle az ekcémám, nem szárítja ki a bőröm. Majd ha elfogy az arclemosóm, mindenképp ki szeretném próbálni arcra is...mert nekem fontos lenne, hogy ne termeljek annyi műanyag szemetet és a tusolóba se álljanak egymás hegyén-hátán a flakonok. Szerintem, ha hidratáló tusfürdőre vágysz, akkor jó helyen keresel.:)