Best of Beauty 2019

Mossyka

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 16.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Montale Sweet Oriental Dream

Montale Sweet Oriental Dream
2017. április 13.

Rajtam egy az egyben babaolaj :D Kb, fél éve használom és a védjegyemmé vált, mindenki imádja rajtam. Nagyon félve rendeltem meg, mert nem volt lehetőségem előtte kipróbálni, a véleményekre hagyatkoztam ismét ( ez sajnos a Honey Aoud-nál egyáltalán nem jött be :( ) Tartós, hatalmas hatósugara van. Egyetlen negatívuma, hogy ha ruhára kerül foltot hagy. Ameddig csak kapni lehet biztosan újraveszem! :D

Pantene Pro-V Instant Repair Spray

Pantene Pro-V Instant Repair Spray
2016. december 2.

Jé, én ezt még nem véleményeztem? :O Hónapok óta tartó töretlen szerelem a miénk. :D Joy napokon 4-et is vettem belőle, hogy mindig legyen tartalékban, Az illata tényleg fantasztikus, de a hatása is. Hihetetlenül puha és fényes tőle a hajam, de nem zsírosítja. A hajvégeim is sokkal rendezettebbek tőle, és nem csak ideig-óráig ápol, hanem ha mosás után befújom a hajam, akkor akár 4-5 napig is szép.

Nivea Sun Protect&Bronze Napolaj Spray

Nivea Sun Protect&Bronze Napolaj Spray
2016. június 24.

Akciósan vettem a 30-ast, nagyon megérte. Ezt csak a vállamra, karomra használtam a nyaralás alatt, a többi részemet a 6-os olajával kentem. Gyönyörű csokibarna lettem, nem égtem le és nagyon jól megvédte a bőrömet a sós víz szárító hatása ellen.

1 MÁRKA