moszat

Regisztráció dátuma: 2015. február 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 23.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

L'Oréal Volumissime Carbon Black Szempillaspirál

L'Oréal Volumissime Carbon Black Szempillaspirál
2016. október 17.

tömören és röviden: kevés ennél rosszabb spirált próbáltam életemben ebben az árfekvésben. egész nap törölgetnem kell a szemem körül, feltapad, letapad, kenődik. egy hét múlva ment a kukába. pfúj.

Karaja Make Up Szempilla Göndöritő & Hosszabbító Spirál

Karaja Make Up Szempilla Göndöritő & Hosszabbító Spirál
2016. október 17.

Az én pilláim sem a dússágukról híresek, és egyenesek is. Utóbbit sosem egy spirál fogja megoldani, hanem egy szempillagöndörítő, ami nálam évek óta az alapvető eszközök egyike. Göndörítés után pedig szerintem ez egy remek spirál, nekem látványosan hosszabbít, és több rétegben még dúsít is rendesen. Nem ragacsos, simán lehet vele dolgozni, nem kenődik sehova a nap folyamán, viszont lejön, amikor le akarom mosni. Én tökéletesen elégedett vagyok vele.

Bobbi Brown Korrektor

Bobbi Brown Korrektor
2015. április 30.

Jaj, nem is tudom. Elképesztő mennyiségű ócska korrektor van a piacon, azokhoz képest ez remek lehet. Nem ül ráncba, és ami nekem a legfontosabb, nem szárít. Az árnyalatot alaposan kimértük az eladóval, de nekem a fedése nem igazán meggyőző, a karika átüt rajta, és elég gyorsan fogy. Nagyon magasra rakta nekem a lécet a La Mer korrektor, csak az ára miatt kerestem másikat. Hát ez feleannyi, de tudásban és kiadósságban annyi se. Drogériás vonalról erre ugrani új világ lehet, de én úgy érzem most sajnos lefele léptem.

update: levontam még két csillagot, ugyanis egyre jobban utálom. fedése rossz, és hamar tovább kopik, látványra kifejezetten öregíti a szemem alatti részt, amin most éppen 2 órával a felkenés után tökéletesen átütnek a karikáim. szerencsére olyan tempóban fogy, hogy nem kell sokáig együtt élnünk :D