Moszatka

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. július 23.

Miután barátnőmnek hosszú távon is bevált, illetve nagyon jó véleményeket olvastam róla, gondoltam kipróbálom. A kombinált bőrömnek sajnos kevés a hidratáló hatása, és megül a bőröm felszínén, ragacsos, nehéz eldolgozni. Kellemetlen érzés használni, nem szeretem. Pozitívum a kedvező ára, de nekem sajnos hatását tekintve nem vált be, pedig nagyon szerettem volna, ha nekem is olyan pozitív tapasztalatom lehetett volna vele, mint sok más embernek.

Avon Hűsítő Lábspray Mentával és Aloe Verával

Avon Hűsítő Lábspray Mentával és Aloe Verával
2021. június 11.

Várandósság alatt elkezdtek könnyen fáradni a lábaim, azért vettem, hátha segítene felfrissíteni kicsit napközben (még dolgozom, ezért valami praktikus kiszerelésű terméket szerettem volna, amivel nem kell összekenni a kezem, és a táskámban is könnyen elfér). Eddig teljesen bevált, kellemes, hűsítő érzést ad, és jól dezodorál még a meleg időben is. Kellemes használni, csodát persze nem kell tőle várni, de ennyi pénzért nekem megéri, amit nyújt.

Avon Incandessence Enjoy EDP

Avon Incandessence Enjoy EDP
2021. április 10.

10 ml-es verziót vettem belőle kipróbálni, nekem nagyon tetszik, kellemes citrusos, friss, nyárias illat. Rajtam (bőrön) tartós is, tartósabb, mint más parfümök ettől a márkától, amiket eddig próbáltam. Nyárra biztosan megveszem a nagy kiszerelést is.