mothv

Regisztráció dátuma: 2022. április 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2022. április 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Green Skincare Mikroszemcsés Bőrradír

Green Skincare Mikroszemcsés Bőrradír
2022. június 19.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam a terméket, szimpatikus hogy a csomagolás környezetbarát és maga a márka is vegán, állatkísérlet-mentes.
Alapvetően arcra ajánlják, de bevallom, én oda csak egyszer próbáltam ki, mivel ezen a részen nem preferálom a bőrradíros hámlasztást, hanem inkább a kémiait. Legfőképpen testre használtam, de ott mindenhol. Nem volt vele semmilyen problémám, nem irritálta a bőrömet, én egyáltalán nem éreztem túl keménynek vagy durvának. Viszont sajnos úgy gondolom, hogy az ára miatt nem feltétlenül érné meg megvenni.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2022. május 26.

Mindig szörnyen száraz a szám, ezért örülök, hogy elkezdtem használni. Sajnos a baleás ajakápoló amit vettem előtte, nem bizonyult számomra elég hatékonynak. Szeretem, eddig nem próbáltam nála jobbat.

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál
2022. május 19.

A kefe nem vesz fel sok festéket, szépen elválasztja a pillákat, nem csomósítja őket. A pilláimmal kapcsolatban nem igazán hozta ezt a "wow" effektust, amit vártam, de nem mondanám rossz szempillaspirálnak. Tartósnak valóban tartós, mert alig tudom lemosni, viszont nekem napközben mindig valahogy kicsit felkenődik a szemhéjamra.