motiviana92

Regisztráció dátuma: 2017. január 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Mario Badescu Glycolic Acid Toner

Mario Badescu Glycolic Acid Toner
2018. november 12.

Hmm.. miert en vagyok az elso aki velemenyezi ezt a csodat?! :(
Rengeteg tonikot kiprobaltam az elmult evekben ( Clarins,Ordinary,Elemis,YSL,Pixi,Ilcsi stb) de ez fenomenalis. Nem ragad, nem budos es nem irritalja a borom egyaltalan
Mindenkinek ajanlom kiprobalni ( beautybayen sokszor van akcio es ugy kb 10 fontra jon ki a 235mls kiszereles ami szerintem eleg barati)

Chanel Les 4 Ombres Multi-Effect Eyeshadow

Chanel Les 4 Ombres Multi-Effect Eyeshadow
2018. november 12.

Sokaig kerulgettem mielott megvettem ( kellett mert chanel es gyonyoru) ketto nude arnyalatu palettat rendeltem ( tisse camelia es rivoli)
Eletem legnagyobb csalodasa volt, a too faced primeremmel kb 2 ora mulva beleult a redokbe es a pigmentaltsaga is nulla.
Mielott megveszi valaki ajanlom kiprobalni, mert a swatch gyonyoru amikor rakened a kezedre de szemen egy nagy nulla

Elemis Pro-Collagen Cleansing Balm

Elemis Pro-Collagen Cleansing Balm
2018. november 12.

Sajnos nem vagyok huseges tipus ha arcapolasi dolgokrol van szo de o orok kedvenc... zsirosodasra hajlamos borom van de nem okoz semmi problemat, es a legdurvabb sminket is leviszi ( EL double wear, barmelyik vizallo szenpillaspiral) Az illata fenomenalis, igazi spa elmeny hasznalni. Nem olcso termek de a 105gros kiszereles nekem kb 6 honapig tart ugy hogy boven hasznalok belole

U.i a multkor selejteztem es kiprobaltam egy csomo vizallo cuccot a kezem ami kb 5 kezmosas utan sem kopott le, massziroztam egy kicsit ebbol a borombe es hopp eltunt minden :)